Organizator:

Czym wyróżniają się produkty nagrodzone podczas SAWO 2024? [wideo]

Podziel się

Złoty Medal Grupy MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych nagród targowych. Przedstawiciele firm nagrodzonych podczas SAWO 2024, w krótkich nagraniach wideo, zdradzają co wyróżnia ich ofertę. Posłuchajcie co mają do powiedzenia!

Targi SAWO od lat dają okazję do prezentacji najnowocześniejszych dokonań polskich i zagranicznych producentów sprzętu i technologii służących bezpieczeństwu i ochronie zdrowia i pracy. To właśnie te innowacyjne, wyróżniające się produkty i rozwiązania zostają rokrocznie doceniane i honorowane nagrodami Targów SAWO. Podczas edycji 2024, Złotym Medalem Grupy MTP Targów SAWO nagrodzono aż 16 produktów. Nagrodę Grand Prix SAWO przyznano 5 firmom. Natomiast wyróżnienie Acanthus Aureus powędrowało do 9 firm.

 

Innowacyjna wkładka do butów

Jednym z laureatów była firma ATLAS-SCHUHFABRIK GmbH & Co. KG, która została nagrodzona za produkt ATLAS FIT Insole. Jest to innowacyjna wkładka do buta, która została opracowana z myślą o poprawie zapobiegania chorobom wśród pracowników i w przedsiębiorstwach. Posłuchajcie co o tym produkcie mówi przedstawiciel firmy ATLAS-SCHUHFABRIK GmbH & Co. KG – Mariusz Stodolnik, Kierownik Oddziału.

 

Wszechstronna ochrona przed uderzeniami

Złoty Medal Grupy MTP Targów SAWO 2024 powędrował także w ręce firmy JSP Safety GmbH/JSP, która została uhonorowana za hełm EVO® ALTA™. Ten hełm w stylu alpinistycznym posiada wyspecjalizowaną strukturę skorupy i wewnętrzną wkładkę, aby zwiększyć trwałość i wydajność absorpcji wstrząsów. Precyzyjne ustawienia regulacji umożliwiają bezpieczne dopasowanie, zapewniając stabilność i wygodę użytkowania. O hełmie, który zapewnia wszechstronną ochronę przed uderzeniami opowiada Michał Kowalski, Key Account Manager Poland, JSP.

 

Buty do zadań specjalnych

Złotym Medalem targów SAWO 2024, zostały nagrodzone również półbuty robocze OLIVIER S1, znajdujące się w ofercie firmy STALCO Sp. z o. o. S.K.A. Ten nowoczesny model to ultra lekkie i bardzo wygodne, oddychające obuwie robocze, o nowoczesnym designe wykonane z najwyższej jakości materiałów z zachowaniem szczególnej staranności procesu produkcyjnego tak, żeby każdy użytkownik tego modelu nawet w bardzo wymagających warunkach pracy czuł się bezpiecznie, komfortowo i wygodnie. O walorach tego produktu opowiada Piotr Grzeszyński, manager ds. rozwoju sprzedaży BHP firmy STALCO.

 

Nawodnienie to podstawa

Podczas SAWO 2024, Złotym Medalem Grupy MTP został uhonorowany produkt HID-RATION™ ACADEMY - Programy Właściwego Nawadniania Pracowników firmy OSMOTEQ Sp. z o. o. Dodatkowo ten wyjątkowy produkt otrzymał wyróżnienie w plebiscycie konsumenckim - Złoty Medal Wybór Konsumentów oraz nagrodę Grand Prix SAWO 2024.

HID-RATION™ ACADEMY to pierwsze na rynku europejskim kompleksowe rozwiązanie, rewolucjonizujące podejście do właściwego nawadniania pracowników! Opiera się na najnowszej wiedzy naukowej z zakresu nawadniania organizmu, profesjonalnych produktach elektrolitowych oraz innowacyjnych rozwiązaniach monitorujących stan nawodnienia pracowników. Posłuchajmy co o nagrodzonym produkcie mówi Marek Chrząszcz- Członek Zarządu firmy OSMOTEQ Sp. z o.o.

 

Odzież gwarantująca bezpieczeństwo

Kolejny laureat Targów SAWO 2024 to firma PW KRYSTIAN Sp. z o. o., która otrzymała dwie nagrody Grand Prix Targów za swoje innowacyjne produkty. Nagrodę Grand Prix Głównego Inspektora Pracy przyznano za komplet odzieży ChemGuard Nomex® Comfort z technologią EcoForce™. Jest to pierwsza na rynku odzież bez szkodliwych związków PFAS, z wykończeniem kwasoodpornym, przeznaczoną dla pracowników sektora przemysłowego, którzy na co dzień mają do czynienia z substancjami niebezpiecznymi.

Nagrodą Grand Prix Dyrektora Centralnego Instytutu Ochrony Pracy wyróżniono odzież intensywnej widzialności z technologią LED, która została opracowana w trosce o utrzymanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa nawet w warunkach całkowitej ciemności.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o nagrodzonych produktach, posłuchacie wypowiedzi Elżbiety Rogowskiej, Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych/COO PX KRYSTIAN Sp. z o.o.

 

MEDALIŚCI SAWO 2024 PODSUMOWANIE SAWO 2024 FOTOGALERIA SAWO 2024