Organizator:

Dräger - pionier bezpieczeństwa na SAWO 2024

Podziel się

Doświadczony lider branży bezpieczeństwa ponownie z nami. Firma Dräger zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania dla bezpieczeństwa i nie tylko! Witamy z radością i dziękujemy za nieustające wsparcie!

Firma Dräger, z ponad 130-letnią historią założoną w Lubece (Niemcy) odgrywa niezastąpioną rolę w produkcji wyrobów medycznych oraz technologii bezpieczeństwa. Kluczowe produkty dla ochrony, wsparcia i ratowania życia ludzkiego w różnych sektorach, obejmując szpitale, straż pożarną, służby ratownicze, agencje rządowe, górnictwo i przemysł na całym świecie.

Przez ostatnie pięć pokoleń, firma Dräger przekształciła się z rodzinnego przedsiębiorstwa w globalną korporację notowaną na giełdzie. Zatrudniając ponad 16 000 pracowników na całym świecie, firma jest obecna w ponad 190 krajach. Jej technologie są szeroko stosowane, z ponad 50 krajami, w których firma działa poprzez własne spółki handlowe i serwisowe, zapewniając bezpośrednie wsparcie dla swoich klientów.


Dräger zaprasza na SAWO


Jako wiodący producent sprzętu z obszaru technologii bezpieczeństwa, Dräger od lat uczestniczy w Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa - SAWO 2024. Podczas tegorocznej edycji firma zaprezentuje innowacyjne urządzenia i rozwiązania, takie jak środki ochrony dróg oddechowych i detektory gazów, które zapewniają bezpieczeństwo pracownikom. Szczególny nacisk zostanie położony na zagrożenia związane z pracą w przestrzeniach zamkniętych. W ramach wydarzenia, oferowane będą także szkolenia teoretyczne i praktyczne prowadzone przez ekspertów firmy.

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska numer 44 w pawilonie 3, gdzie będzie można zapoznać się z naszymi nowościami i wymienić doświadczenia z naszym zespołem. Targi SAWO to dla nas ważne wydarzenie, które pozwala nam na nawiązanie kontaktów biznesowych oraz śledzenie najnowszych trendów w branży bezpieczeństwa pracy ~ Zaprasza, Michał Motyka Head of Safety Division at Dräger

 

 

KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI Więcej o Dräger