Organizator:

Dziękujemy, że byliście z nami na SAWO 2024!

Podziel się

Zakończyła się 26. edycja Targów SAWO - wydarzenia, które zgromadziło blisko 300 wystawców z różnych stron świata, a jego frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy wszystkim Wystawcom, Partnerom oraz Gościom za udział i współpracę przy tej wyjątkowej imprezie! Do zobaczenia!

SAWO 2024 DZIĘKUJEMY

 

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO była rekordowa – ekspozycja rozlokowana w trzech nowoczesnych pawilonach wystawienniczych zajęła powierzchnię blisko 10 000 m2. Szeroką ofertę handlową zaprezentowały wiodące na rynku innowacyjne firmy z których połowę stanowili wystawcy z zagranicy! Wystawę tłumnie odwiedzili goście z 28 państw.

Dziękujemy wszystkim Wystawcom, Partnerom, Gościom targowym za to, że obdarzyli nas zaufaniem i odwiedzili Poznań w dniach 23-25 kwietnia 2024r . To były niezwykle intensywne dni, wypełnione licznymi spotkaniami, dyskusjami, pokazami i warsztatami.

Zapraszamy na kolejną odsłonę Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, która odbędzie się wiosną 2026 roku, oczywiście w Poznaniu!

W czasie oczekiwania na kolejną edycję SAWO, planujemy dla Was coś wyjątkowego. Sukces tegorocznej wystawy skłonił nas do podjęcia działań w kierunku rozszerzenia formuły targów, dlatego liczymy, że w 2025 roku spotkamy się ponownie.

Śledźcie uważnie naszą stronę internetową oraz profil Linkedin. Wkrótce zdradzimy więcej szczegółów!

 

ZESPÓŁ SAWO 2024

 

Obejrzyjcie fotogalerię i zobaczcie najlepsze momenty Targów SAWO 2024. Przesyłamy wspomnienie tegorocznej edycji w obiektywie naszych niezawodnych fotografów. 

FOTOGALERIA SAWO 2024