Organizator:

Unikalne obuwie 3D na SAWO 2024!

Podziel się

Przedstawiamy kolejnego wystawcę SAWO 2024 – włoską firmę Giasco Safety Shoes. Przedsiębiorstwo znane jest z produkcji obuwia ochronnego wykorzystując opatentowaną technologię 3D. Jest to pierwsza i jedyna na świecie technologia oferująca w pełni wtryskiwaną podeszwę poliuretanową o trójwarstwowej gęstości. A wszystko to w unikalnym włoskim stylu!

 

Od 1971 roku Giasco produkuje i eksportuje obuwie ochronne do ponad 90 krajów, spełniając najbardziej rygorystyczne międzynarodowe standardy i oferując unikalne produkty pod względem materiałów i designu.

Celem firmy jest zagwarantowanie dealerom, butów najnowszej generacji pod względem technologii i komfortu, zdolnych do zapewnienia pracownikom pełnej ochrony przed wszystkimi zagrożeniami obecnymi w różnych sytuacjach pracy, zapewniając tym samym kompleksową ochronę.

giasco safety footwear

 

Dlaczego buty Giasco są wyjątkowe?

Po latach studiów, badań i ciężkiej pracy, firma Giasco odniosła sukces wprowadzając na rynek technologię, która zrewolucjonizowała branżę obuwia ochronnego: 3D.

Technologia 3D jest faktycznie pierwszą i jedyną na świecie technologią oferującą w pełni wtryskiwaną podeszwę poliuretanową o trójwarstwowej gęstości. Oznacza to zapewnienie maksymalnego komfortu i miękkości w podeszwie, zachowując niekwestionowane zalety w zakresie trwałości i ochrony, charakterystyczne dla buta w pełni wtryskiwanego.

Zawsze będąc liderem w poszukiwaniu nowych i lepszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i designu, firma Giasco uzyskała wyłączne prawo do korzystania z technologii w zakresie obuwia ochronnego zgodnie z normą UNI EN ISO 20 345, technologii tak rewolucyjnej, że została opatentowana przez Europejski Urząd Patentowy. Ta technologia została uznana, a następnie zdeponowana w różnych agencjach międzynarodowych na całym świecie.

 

CD TECHNOLOGY GIASCO

Na stoisku Giasco

Podczas SAWO 2024, firma planuje zaprezentować swoje główne linie: 3PU oraz linie dielektryczną. Na stoisku będzie również można zobaczyć kilka nowych ciekawych linii, takich jak: 3Move, 3Ultra, 3Ultra rubber oraz kilka prototypów.

Przedstawiciele firmy będą czekali na Was na stoisku 125 w pawilonie 3A.

Nie przegapcie!

 

KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI WIĘCEJ O GIASCO