Organizator:

Bezpieczeństwo i jakość od ponad 60 lat - SUPON wystawcą SAWO 2024

Podziel się

Firma SUPON S.A. to wiodący dostawca produktów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy w Polsce. Dzięki wysokiej jakości oferowanych artykułów oraz kompleksowym usługom, SUPON nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale także komfort podczas pracy. Odwiedzając targi SAWO, można zapoznać się z ich innowacyjnymi rozwiązaniami dla bezpiecznej i wygodnej pracy.

 

Firma SUPON S.A. odgrywa kluczową rolę jako ceniony dostawca szerokiej gamy produktów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy. Firma specjalizuje się w dostarczaniu artykułów takich jak odzież robocza, obuwie przemysłowe, rękawice ochronne, sprzęt do pracy na wysokości, czy też znaki ewakuacyjne.

Jako jedna z czołowych polskich firm branży BHP i PPOŻ., SUPON nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale także aktywnie wspiera klientów w eliminowaniu różnorodnych zagrożeń zdrowia i życia oraz ochronie mienia.

Firma dysponuje rozbudowaną siecią hurtowni, co umożliwia skuteczną dystrybucję swoich produktów na terenie całego kraju. Dodatkowo oferuje usługi serwisu odzieży roboczej oraz pralnicze, zapewniając kompleksowe wsparcie swoim klientom. Dla największych odbiorców wprowadzono także usługę zaopatrzenia, prowadzenia magazynów oraz zarządzania kartotekami pracowniczymi na terenie zakładów.

 

 

 

 

Innowacje dla Bezpiecznej i Komfortowej Pracy

Jakość oferowanych produktów jest niezmiennie wysoka. To rezultat długoletniej współpracy z renomowanymi producentami branży, takimi jak Grodkowskie i Katowickie Zakłady Wyrobów Metalowych, Wytwórnia Sprzętu Pożarniczego "Ogniochron", czy też Stomil-Fagum Łódź.

Wśród klientów SUPON znajdują się takie instytucje i firmy jak Arctic Paper Kostrzyn, PŻM, Port Handlowy Świnoujście, czy Volkswagen Elektro-Systemy Gorzów Wlkp.

W ofercie można znaleźć kompleksowe usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej, obejmujące m.in. naprawę i konserwację sprzętu gaśniczego, projektowanie systemów sygnalizacji pożaru, czy też montaż przeciwpożarowej stolarki drzwiowej i okiennej.

Nieustannie dążą do tego, by hasło "KOMFORT BEZPIECZNEJ PRACY" kojarzyło się z firmą SUPON promując innowacyjne rozwiązania, które nie tylko zapewniają bezpieczeństwo, ale również komfort podczas pracy.

 

Serdecznie zapraszamy na targi SAWO, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2024 w Poznaniu!

Pamiętajcie, że kupując bilet na Targi SAWO, możliwe jest zwiedzanie ekspozycji całego bloku targów odbywającego się w tym samym czasie, tj.: Targów Securex, Targów EXPOPOWER, Targów greenPOWER oraz Targów Instalacje

 

KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI Więcej o Supon s.a.