Organizator:

Bezpłatne konsultacje członków Sieci ekspertów ds. BHP certyfikowanych przez CIOP-PIB.

Podziel się

W dniach 25-26 kwietnia br. w godz. 10.00 - 16.00 na stoisku CIOP-PIB (pawilon 3, nr 6) uczestnicy targów SAWO 2022 będą mogli spotkać się z ekspertami ds. BHP w celu uzyskania bezpłatnych porad z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Sieć Ekspertów ds. BHP to profesjonalna platforma wymiany doświadczeń oraz wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy pomiędzy pracownikami firm obsługujących przedsiębiorstwa w celu zwiększania kompetencji ich obsługi w Polsce. Sieć liczy obecnie 52 członków z całej Polski, którym przyświeca wspólny cel aktywnego wspierania małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie bezpieczeństwa i zdrowia w pracy. Członkowie Sieci Ekspertów popularyzują wiedzę i dzielą się doświadczeniami, prowadząc często niekomercyjne działania oraz udzielając bezpłatnych porad i konsultacji przedsiębiorstwom.

Jeśli chcesz należeć do Sieci Ekspertów, przede wszystkim sprawdź czy spełniasz warunki uczestnictwa oraz wypełnij i prześlij ankietę. Więcej informacji na temat działalności sieci Ekspertów oraz warunków uczestnictwa w Sieci znajduje się na stronie: Sieć Ekspertów ds. BHP (ciop.pl)

Data: 25-26.04.2022 r., godz. 10.00-16.00

Miejsce: Poznań, MTP, pawilon 3, stoisko 6