Organizator:

Blåkläder - szwedzka odzież robocza od 1959 roku

Podziel się

Blåkläder to szwedzki producent wysokiej jakości odzieży roboczej oraz sprzętu ochronnego, który od 1959 roku dostarcza produkty dla wielu różnych branż. W ofercie firmy można znaleźć spodnie robocze, koszule, kurtki oraz specjalistyczne ubrania ochronne, które cechuje trwałość i funkcjonalność. Odwiedź wystawcę podczas Targów SAWO 2024

 

Historia firmy Blåkläder:

W 1959 roku firma Blåkläder została założona przez Fritza Göranssona w Småland, Szwecja. Początkowo skupiała się na produkcji odzieży roboczej dla lokalnych rolników i leśników. W kolejnych latach, głównie w latach 60. i 70. Swoją działalność rozszerza na inne kraje skandynawskie, a dzięki innowacyjności i funkcjonalności zyskała uznanie na rosnącym rynku odzieży roboczej.

W latach 80. i 90. firma rozpoczęła ekspansję na rynki Europy Zachodniej, gdzie szybko stała się rozpoznawalną marką wśród profesjonalistów z różnych branż. W XXI wieku Blåkläder kontynuuje swój dynamiczny rozwój, stając się jednym z liderów w dziedzinie odzieży roboczej. Oferuje szeroką gamę produktów dla różnych branż, w tym dla rzemieślników, budowlańców, mechaników i wielu innych.

 

 

Co wyróżnia Blåkläder?

Blåkläder słynie z doskonałej jakości swoich produktów, które są wykonane z najlepszych materiałów i starannie wykończone, z dbałością o każdy szczegół. Projektując odzież roboczą, firma kładzie nacisk na komfort użytkowania oraz funkcjonalność. Dzięki temu zapewnia swobodę ruchu oraz wyposaża swoje produkty w liczne praktyczne rozwiązania, takie jak funkcjonalne kieszenie na narzędzia czy wzmocnienia w miejscach narażonych na intensywne zużycie.

Firma angażuje się również w zrównoważony rozwój, przykładając dużą wagę do ochrony środowiska naturalnego. Wykorzystuje zrównoważone materiały i technologie produkcji, aby zmniejszyć negatywny wpływ na planetę. Działania producenta w tym zakresie obejmują także uczestnictwo w projektach mających na celu ochronę środowiska oraz promowanie świadomości ekologicznej.

 

 

Blåkläder na targach SAWO:

Podczas targów SAWO firma Blåkläder zaprezentuje swoją szeroką ofertę odzieży roboczej dla różnych branż. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z najnowszymi produktami firmy, a także skorzystać z fachowego doradztwa.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Blåkläder na targach SAWO!
Pawilon: 4, Stoisko nr 5

Serdecznie zapraszamy na targi SAWO, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2024 w Poznaniu!

Pamiętajcie, że kupując bilet na Targi SAWO, możliwe jest zwiedzanie ekspozycji całego bloku targów odbywającego się w tym samym czasie, tj.: Targów Securex, Targów EXPOPOWER, Targów greenPOWER oraz Targów Instalacje

 

KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI Więcej o Blåkläder