Organizator:

Czeska firma MALFINI na SAWO 2024!

Podziel się

Cieszymy się ogromnie mogąc ogłosić, iż do naszego grona dołączył nowy wystawca! Witamy firmę MALFINI, która przyjedzie do nas prosto z Czech, żeby zaprezentować szeroką gamę odzieży roboczej i tekstyliów reklamowych. MALFINI zaprasza na stoisko 49 w pawilonie 4.

Firma MALFINI a.s z siedzibą w Usti nad Labem jest liderem na rynku markowych tekstyliów reklamowych w Czechach, na Słowacji oraz wiodącym dostawcą w Europie. W swoim portfolio ma także segment odzieży roboczej. Firma oferuje ponad 300 różnych produktów. Na polski rynek weszła jako jedna z pierwszych w 2004 roku. Obecnie zarejestrowanych jest ponad 11 tysięcy polskich klientów co jest najsilniejszym zagranicznym rynkiem firmy. W samym 2023 roku klienci kupili 6 milionów sztuk tekstyliów reklamowych.

 

MALFINI odzież robocza

 

Sprzedaż B2B

Charakter modelu biznesowego firmy to działalność jedynie na zasadzie B2B oparta na sklepie internetowym, wystarczającej ilości towaru, szybkiej logistyce i doskonałej obsłudze klienta.

Jako wiodący dystrybutor asortymentu marek MALFINI®, MALFINI Premium® i Piccolio®, uzupełnionymi o odzież roboczą RIMECK®, a także TRICORP oraz obuwie ochronne Bata Industrials, PUMA® Safety i ALBATROS® firma działa już w 35 krajach europejskich. Roczne obroty przekraczają 2,5 miliarda koron czeskich (to blisko 480 mln zł) i są wynikiem pracy ponad 380 pracowników.

Nowoczesny, zautomatyzowany magazyn w Ostrawie, który wyposażony jest w pełni zrobotyzowany system  AutoStore ma pojemność ponad 25 milionów sztuk odzieży reklamowej. Dostawy na kluczowe rynki do krajów sąsiednich realizowane są w ciągu 24 godzin.

 

MALFINI odzież robocza

 

Tylko certyfikowane produkty

Wszystkie produkty MALFINI podlegają rygorystycznym testom i opatrzone są uznawanym na całym świecie znakiem jakości 100 OEKO-TEX Standard. Firma może poszczycić się drugim miejscem w konkursie o Nagrodę Narodową Republiki Czeskiej za odpowiedzialność społeczną, co jest również powiązane z międzynarodowym certyfikatem EFQM „Zaangażowani w zrównoważony rozwój”.       

 

Z bogatą ofertą ubrań marki MALFINI będziecie mogli zapoznać się na stoisku 49 w pawilonie 4. Nie przegapcie!

 

KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI WIĘCEJ O MALFINI