Organizator:

Dziękujemy, że byliście z nami!

Podziel się

Właśnie zakończyła się 25. edycja targów SAWO - znanych i cenionych przez producentów i dystrybutorów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy, profesjonalistów z branży BHP (managerów i specjalistów, handlowców i producentów, specjalistów ds. szkoleń i usług BHP, przedstawicieli służb ratowniczych i mundurowych: strażaków i policjantów). Przez trzy dni w dwóch pawilonach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Poznańskich prezentowane były nowości z BHP i PPOŻ, innowacje sprzętowe oraz premiery rynkowe, jak również produkty, które wyznaczać będą trendy na kolejne lata!

Trzeci, ostatni dzień targów SAWO 2022 - 27 kwietnia, upłynął pod znakiem spokojnych rozmów, finalizowania umów i kontraktów oraz planowania obecności na kolejnej odsłonie targów SAWO za dwa lata. 

Kwietniowe targi SAWO to idealny czas na zapoznanie się z premierami rynkowymi, podpatrzenie nowych systemów czy rozwiązań, zaobserwowanie najnowszych trendów oraz „dotknięcie” innowacyjnych technologii i produktów.

Dlatego dziękujemy wystawcom, zwiedzającym, mediom branżowym oraz partnerom targów za to, że obdarzyli nas zaufaniem i odwiedzili Poznań w dniach 25-27 kwietnia 2022. To były niezwykle intensywne dni, wypełnione licznymi dyskusjami, pokazami i konferencjami. Spotkania online nigdy nie zastąpią rozmów twarzą w twarz, a minione wydarzenie doskonale pokazało, że cała branża ochrony pracy jest gotowa do bezpośrednich spotkań. 

Liczymy na waszą obecność podczas nadchodzących wydarzeń przygotowywanych przez Grupę MTP. Zapraszamy na kolejną odsłonę Międzynarodowych Targów Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO - w kwietniu 2024 r., oczywiście w Poznaniu! Do zobaczenia!