Organizator:

Dzień Pracownika Służby BHP - najlepsze życzenia od zespołu targów SAWO!

Podziel się

Dzisiaj, 19 września, obchodzimy Dzień Pracownika Służby BHP. W tym szczególnym dniu składamy wszystkim Pracownikom Służby BHP najserdeczniejsze życzenia, jak również podziękowania za codzienny trud oraz działania na rzecz zwiększenia świadomości i bezpieczeństwa w pracy.

 

Pracownicy Służb BHP odgrywają istotną rolę w każdym zakładzie pracy. Ich zadania są trudne, lecz dzięki nim i dzięki ich zaangażowaniu wciąż poprawiają się warunki pracy oraz zmniejsza się ryzyko zawodowe.

Dzisiejsze święto - Dzień Pracownika Służby BHP jest okazją, by ich docenić za to, że każdego dnia dbają o zatrudnionych, troszczą się o nasze zdrowie, monitorują warunki, w jakich wykonujemy pracę, poprzez liczne działania zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale też podnoszą świadomość dotyczącą zagrożeń.

Służba BHP to bardzo ważna część struktury organizacyjnej każdego zakładu pracy. Wszelkie działania i czynności, jakie podejmują jej pracownicy, zmierzają do poprawy warunków pracy w firmie. Jednak codzienna praca w służbie BHP to wyzwanie, któremu czasami nie łatwo podołać.

Tym bardziej wszystkim Państwu składamy najlepsze życzenia, żeby każdy dzień Państwa pracy przynosił poczucie satysfakcji i zadowolenia, był inspiracją do nowych działań i jeszcze lepszej pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa oraz kształtowania kultury bezpieczeństwa.

Życzymy wielu sukcesów zawodowych, siły i motywacji do pełnienia tej niezwykłej służby. Aby każdy dzień Państwa pracy przynosił zadowolenie oraz satysfakcję z wykonywanych zadań. Życzymy inspiracji do nowych działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa oraz kształtowania kultury bezpieczeństwa. Jak najmniej wypadków i żeby każdy dzień pracy był dniem bezpiecznej pracy dla nas wszystkich!

Zapraszamy na kolejną odsłonę Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO 2024, które odbędą się w dniach 23-25.04.2024 r., oczywiście w Poznaniu! Do zobaczenia!