Organizator:

Gwarantowana trzeźwość pracowników i rozliczanie czasu pracy - system worksober.com na targach SAWO 2022

Podziel się

Worksober.com to firma dostarczająca innowacyjne rozwiązania do testowania trzeźwości, wykorzystująca know-how Internetu rzeczy, przetwarzania w chmurze, biometrii i inżynierii inteligentnych urządzeń.

Worksober.com to producent urządzeń, które pozwalają bez interwencji ludzkiej w sposób w pełni zautomatyzowany sprawdzać stan trzeźwości oraz kontrolować dostęp do pomieszczeń tylko upoważnionych osób.

Usługa worksober.com to inteligentny biometryczny system badania trzeźwości. Umożliwia identyfikację pracowników z technologią rozpoznawania twarzy oraz sprawdzenie ich trzeźwości przed wejściem na miejsce pracy i po zakończeniu pracy. W ofercie znajdują się rozwiązania stacjonarne i mobilne worksober.com, które pozwalają inteligentnie zarządzać danymi dotyczącymi trzeźwości pracowników, a także zapewniają dokładne rozliczanie czasu pracy i bezpieczeństwo w miejscu pracy. Rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji pomagają klientom nie tylko w zapewnieniu 100% trzeźwości pracowników, ale także w zwiększeniu efektywności biznesowej.

Dziś z systemów worksober.com korzysta ponad 308 firm na Litwie, a ponad 88 108 pracowników jest codziennie testowanych. Ponadto z usług korzystają różne przedsiębiorstwa w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Japonia, Hiszpania, Benelux.

 

 

Na targach SAWO 2022 firma zaprezentuje urządzenie B3 oraz platformę worksober.com, co razem tworzy system, którego nie da się oszukać. Sam system zapewnia pełną kontrolę sprawdzenia trzeźwości pracowników, ewidencję czasu pracy oraz kontrolę dostępu do miejsca pracy wyłącznie osób upoważnionych.

Nowością jest, że usługa worksober.com bazuje na biometrycznej rozpoznawalności twarzy, co zapewnia całkowity brak oszukania systemu.

https://worksober.com/pl