Organizator:

III konferencja „Bezpieczeństwo pożarowe obiektów budowlanych” na targach BUDMA

Podziel się

Podczas targów BUDMA 2024 odbędzie się III konferencja "Bezpieczeństwo Pożarowe Obiektów Budowlanych" pod hasłem - Odstępstwa od przepisów i ocena ryzyka w inżynierii pożarowej. Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Oddział Wielkopolski, Instytut Analizy Konstrukcji, Instytut Budownictwa Politechniki Poznańskiej.

 

Już po raz trzeci pomysłodawcy wydarzenia spotykają się na targach BUDMA, aby poruszyć kwestie kluczowe dla bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych. Ta wyjątkowa konferencja, włączona w program największych targów budowlanych w Polsce, staje się miejscem, gdzie doświadczenie spotyka się z innowacją, a przedstawiciele różnych dziedzin branży budowlanej wymieniają się wiedzą.

 

Dlaczego warto wziąć udział?

Forum dla profesjonalistów: Konferencja dedykowana przede wszystkim dla ekspertów, projektantów, wykonawców, konstruktorów, architektów, strażaków PSPO, rzeczoznawców do spraw przeciwpożarowych, rzeczoznawców budowlanych, specjalistów i inspektorów ochrony przeciwpożarowej, pracowników naukowych, ubezpieczycieli oraz przedstawicieli firm związanych z bezpieczeństwem pożarowym obiektów budowlanych.

Wymiana doświadczeń: To doskonała okazja do wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów branżowych. Dyskusje panelowe, prezentacje i warsztaty pomogą poszerzyć wiedzę i zdobyć nowe spojrzenie na zagadnienia związane z bezpieczeństwem pożarowym.

Rejestracja uczestników: Zapraszamy do rejestracji uczestników od 2 stycznia 2023.

Termin i miejsce konferencji: 31.01 - 1.02.2024, targi BUDMA, Międzynarodowe Targi Poznańskie

 

Więcej na www.sitp.poznan.pl