Organizator:

Intersafe zaprasza na targi SAWO!

Podziel się

Innowacje rynkowe, strefa usług i serwisów a także konferencja dotycząca BHP! To tylko część atrakcji jakie przewidziała dla Was w tym roku firma Intersafe a Lyreco Company. Koniecznie odwiedźcie stoisko nr 67 w pawilonie 4.

Targi SAWO są ważnym wydarzeniem w kalendarzu każdej osoby, która związana jest z branżą bezpieczeństwa i higieny pracy – podkreśla Ryszard Szefler, Safety Business Line Director Intersafe.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia, odwiedzający stoisko firmy będą mieli okazję spotkać ekspertów Intersafe ds. sprzedaży ŚOI, przedstawicieli sprzedaży oraz zespół odpowiedzialny na tworzenie oferty produktowej a także wybrane produkty z oferty BHP.

Nie zabraknie też nowości rynkowych i produktowych!  Intersafe zaprezentuje przewagi rynkowe – produkty oraz wybrane marki, wyjaśni też jak optymalizować koszty z wykorzystaniem usług BHP.

Ale to nie wszystko! - Przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek – spotkania z wyjątkowymi osobami, możliwość konsultacji z ekspertami. W każdym momencie targów jeżeli będziecie zmęczeni zapraszamy do nas na stoisko na pyszną kawę – zaprasza Ryszard Szefler.

 

Wyjątkowe spotkanie BHP

Drugiego dnia targów Intersafe zaprasza na konferencję Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków. Jest to wydarzenie regularnie organizowane przez Intersafe i DNV, które ma na celu integrację praktyków zajmujących się bezpieczeństwem, higieną pracy i wellbeingiem.

W trakcie Wektorów BHP audytorzy i trenerzy, a także eksperci z obszarów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz wellbeingu, dzielą się swoimi doświadczeniami, praktycznymi wskazówkami, a także najnowszymi trendami z branży. Wektory BHP Intersafe & DNV Forum Praktyków to prelekcje, praktyczne analizy przypadku i panele dyskusyjne, które stają się inspiracją do doskonalenia dotychczas stosowanych rozwiązań.

Nie może Was tam zabraknąć!

Poznajcie Intersafe

Intersafe to dynamiczny dostawca środków ochrony indywidualnej już od 2012 roku. Oferta obejmuje kompleksowe portfolio produktów, wsparcie zespołu ekspertów w obszarze doboru środków ochrony indywidualnej oraz dostęp do rozbudowanej bazy usług, od znakowania odzieży roboczej i ochronnej, po rozwiązania wspierające optymalizację kosztów dystrybucji, jak np. maszyny vendingowe. Połączenie wieloletniego doświadczenia, wiedzy oraz infrastruktury firm Lyreco oraz Intersafe umożliwiło stworzenie unikalnej oferty kompleksowych rozwiązań wspierających zwiększanie bezpieczeństwa w miejscach pracy, komfortu oraz optymalizację kosztów.


Serdecznie zapraszamy na targi SAWO, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2024 w Poznaniu!

Pamiętajcie, że kupując bilet na Targi SAWO, możliwe jest zwiedzanie ekspozycji całego bloku targów odbywającego się w tym samym czasie, tj.: Targów Securex, Targów EXPOPOWER, Targów greenPOWER oraz Targów Instalacje

 

KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI WIĘCEJ O INTERSAFE