Organizator:

Jeden automat, wiele możliwości - firma ASD SYSTEM na targach SAWO 2022

Podziel się

Firma ASD Systems działa od 2014 roku i nieustannie dąży do doskonalenia swoich produktów, by stać się liderem na rynku maszyn vendingowych.

 

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę typów automatów wydających bębnowych, spiralowych i szafkowych. W ofercie posiadamy innowacyjny Terminal Magazynowy T10. Firma systematycznie rozszerza działalność na nowych rynkach Europejskich. W Polsce zainstalowanych jest już ponad 2000 automatów!

Podczas nadchodzącej edycji targów SAWO 2022 firma zaprezentuje nowy Automat wydający D810, Automat vendingowy D1080, automat BHP, automat do rękawic.

Automat vendingowy D810 jest samoobsługową maszyną, automatycznie wydającą do 810 różnych produktów. Oparty na zasadzie obrotowego bębna, umożliwia przechowywanie bardzo dużej ilości artykułów na małej powierzchni. Intuicyjne zarządzanie zapewnia ekran dotykowy w wersji Pro. Dzięki systemowi skanowania komór, ładowanie produktów jest proste i szybkie. Do automatu D810 można podłączyć czytnik kodów kreskowych oraz automat pomocniczy bez panelu użytkownika. Rekordowa pojemność przy małych wymiarach jest największym atutem automatu ponieważ może się  zmieścić praktycznie w każde pomieszczenie. Automat wydający D810 idealnie nadaje się do dystrybucji artykułów BHP i MRO.

 

Więcej informacji na stronie internetowej: https://asdsystems.eu/pl/