Organizator:

Latarki i oświetlenie miejsca pracy - Mactronic i Streamlight na SAWO 2024

Podziel się

MACTRONIC® GROUP - lider w produkcji specjalistycznego oświetlenia przenośnego w Polsce. Produkty służą profesjonalistom w różnych dziedzinach. Zapraszamy na stoisko podczas targów SAWO 2024!

 

MACTRONIC® GROUP to największy w Polsce producent specjalistycznego oświetlenia przenośnego. Ich latarki i najaśnice pomagają profesjonalistom pracującym w strefach zagrożenia życia: służbom BHP i utrzymania ruchu, straży pożarnej, służbom ratunkowym i służbom ochrony, monterom linii wysokiego napięcia, wojsku i policji. 

 

W ofercie można znaleźć: 

  • latarki iskrobezpieczne do stref zagrożenia wybuchem - z certyfikatem ATEX, 
  • najaśnice i systemy oświetlenia miejsca pracy,
  • latarki ręczne z wymaganą klasą szczelności IP,
  • lampy na hełm i na kask oraz latarki czołowe,

 

35 lat doświadczenia 

MACTRONIC® GROUP od 35 lat dostarcza niezawodny, trwały i wydajny sprzęt oświetleniowy gwarantujący bezpieczeństwo i komfort użytkowania nawet w najbardziej wymagających warunkach. 

 

Każdy produkt marki Mactronic® powstaje w oparciu o zaawansowane i opatentowane rozwiązania technologiczne. Wysokie standardy jakości wspierają własnym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym, uznanym w całej Europie.  

 

Oficjalny dystrybutor latarek Streamlight

Firma Mactronic od ponad 25 lat jest oficjalnym dystrybutorem latarek amerykańskiej firmy Streamlight. Znane z niezawodności latarki Streamlight cieszą się uznaniem wśród profesjonalistów z branży przemysłowej. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii i materiałów latarki te zapewniają wyjątkową wydajność i długą żywotność.

Współpraca renomowanych marek Mactronic i Streamlight to okazja do zapoznania się z dedykowaną ofertą oświetlenia na jednym stoisku. 

 

 

Zapraszamy do spotkania na SAWO!

Eksperci będą czekać w pawilonie 4, przy stoisku nr 30 - także telefonicznie: 

Piotr Żerdzicki: 574 417 106

Łukasz Kotulski: 517 478 166

Do zobaczenia na targach!

 

PAWILON 4, STOISKO 30

 

KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI więcej o Mactronic