Organizator:

Mascot International A/S - Producent wysokiej jakości odzieży roboczej i obuwia ochronnego na targach SAWO 2022

Podziel się

MASCOT to międzynarodowy producent odzieży roboczej, posiadający przedstawicieli handlowych w 15 krajach i eksportujący swoje produkty do większości krajów świata. Misja firmy jest jasna: MASCOT chce sprzedawać najlepszą na świecie odzież roboczą, odzież ochronną oraz obuwie ochronne użytkownikom na całym świecie.

Ambicje firmy MASCOT są duże, dlatego tak ważna jest wysoka jakość. Dzięki licznym kolekcjom, z których każdy ma swoje specyficzne cechy, w ofercie MASCOT znajdziesz produkty dostosowane do Twojego zawodu, wymagań i potrzeb.

MASCOT® ACCELERATE SAFE

Na targach Sawo, Mascot zaprezentuje między innymi MASCOT® ACCELERATE SAFE, jest to kompletny asortyment odzieży roboczej o intensywnej widzialności dla kobiet i mężczyzn. Oferta została starannie dobrana, tak by spełniała wszelkie potrzeby pracowników rozmaitych sektorów, od budownictwa i rzemiosła aż po energetykę wiatrową i montaż infrastruktury. Kolekcja obejmuje produkty w trzech fluorescencyjnych barwach – żółtej, pomarańczowej i czerwonej – łącznie w dziewięciu połączeniach kolorystycznych. MASCOT® ACCELERATE SAFE to szeroka gama ubiorów z lekkich, wytrzymałych materiałów, które gwarantują niezrównaną swobodę ruchu, w tym produktów z ULTIMATE STRETCH lub ze strefami streczowymi.

Zapraszamy do odwiedzenia nas na targach SAWO, hala 3, stoisko 52.

https://www.mascot.pl