Organizator:

Odzież robocza MARK THE HELPER od LPP Printable na targach SAWO 2022

Podziel się

Oferta MARK THE HELPER to certyfikowana odzież robocza i ochronna, sprawdzająca się w specyficznych warunkach pracy, których jakość spełnia odpowiednie normy. Produkty z tej kolekcji to klasyczne modele, będące podstawowymi elementami ubrania roboczego.

LPP Printable to producent odzieży reklamowej oraz roboczej, który działa na rynku od ponad 20 lat. Do tej pory firma działała pod nazwą PROMOSTARS, która pośród całej oferty, jednocześnie stanowiła wiodącą markę odzieży. Obecnie Promostars towarzyszą brandy: GEFFER, CRIMSON CUT oraz MARK THE HELPER. Kolekcję stanowi około 200 produktów, które mogą mieć zastosowanie nie tylko jako odzież promocyjna, ale również jako odzież robocza i ochronna.

 

Na targach SAWO 2022 firma zaprezentuje głównie odzież marki MARK THE HELPER. Oferta to certyfikowana odzież robocza i ochronna, sprawdzająca się w specyficznych warunkach pracy, których jakość spełnia odpowiednie normy. Produkty z tej kolekcji to klasyczne modele, będące podstawowymi elementami ubrania roboczego. Pośród nich można znaleźć m.in. bieliznę termoaktywną, odzież ostrzegawczą (EN ISO 20471), odzież chroniącą przed chłodem (EN 14058) oraz odzież przeznaczoną do wynajmu, przystosowaną do wielokrotnego prania.

 

Nowością marki MARK THE HELPER jest T-SHIRT HI-VIS PRINT 77280 Dwukolorowy T-shirt ostrzegawczy z krótkim rękawem z nadrukowanymi lekkimi taśmami odblaskowymi. Szybkoschnący i oddychający materiał o dwuwarstwowej konstrukcji: komfortowa bawełna od strony wewnętrznej oraz mocny poliester od strony zewnętrznej. Elastyczne ściągacze dekoltu i rękawków. Taśmy wzmacniające na karku i ramionach. Produkt zgodny z normą EN ISO 20471:2013/A1:2016 klasa 2. skład: 55% bawełna czesana, 45% poliester, gramatura: 170 g/m2, dostępne rozmiary: S, M, L, XL, XXL, XXXL.

 

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą firmy na www.lppprint.com.