Organizator:

Odzież robocza prosto z Hiszpanii na SAWO 2024!

Podziel się

Międzynarodowy charakter targów SAWO podkreśla stale rosnąca liczba zagranicznych wystawców. Tym razem witamy na pokładzie reprezentanta Hiszpanii – Velilla Group! Firma zaprezentuje w tym roku swoją najnowszą kolekcję odzieży roboczej, oraz kilka premier produktowych. Nie przegapcie!

 

Velilla Group to hiszpańska firma z 75-letnim doświadczeniem w branży tekstylnej. Jako specjalista w dziedzinie odzieży roboczej, firma współpracuje ściśle z dystrybutorami, aby zaoferować wszystkim pracownikom najlepszy asortyment produktów.

Velilla Group oddaje do dyspozycji klientów szeroką gamę odzieży roboczej trzech dużych międzynarodowych marek: Velilla, V-Pro i Mukua. Zaangażowanie i ciągły rozwój pozwoliły firmie stać się punktem odniesienia na rynku hiszpańskim. Ponad 180 osób każdego dnia pracuje z zaangażowaniem i profesjonalizmem, promując pracę zespołową i wiodącą pozycję firmy na rynku.

 

VELILLA ODZIEŻ ROBOCZA

 

Najnowsza kolekcja odzieży roboczej

Podczas SAWO 2024 Velilla zaprezentuje najnowszą kolekcję odzieży roboczej na 2024 rok. Nie zabraknie też premier produktowych, takich jak:

  • Kolekcja Related Rx (taśma segmentowa)
  • Nowy kolor w kolekcji Total Match – żółty
  • Nowy kolor w kolekcji Solid Match - czarny/szary
  • Kolekcja damska

 

velillla 2024 workwear

 

Nie przegapcie! Koniecznie odwiedźcie Velilla Group na stoisku 16 w pawilonie 3.

 

KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI WIĘCEJ O VELILLA