Organizator:

Państwowa Inspekcja Pracy o Targach SAWO 2024 [wideo]

Podziel się

Jednym z Gości Honorowych tegorocznych Targów SAWO był Jakub Chojnicki, Dyrektor Departamentu Nadzoru i Kontroli, Głównego Inspektoratu Pracy w Warszawie. Obejrzyjcie nasze wideo, aby dowiedzieć się, co Inspektor Pracy miał do powiedzenia na temat SAWO 2024!

 

Targi SAWO od lat cieszą się zaufaniem i wsparciem branżowych organów i instytucji centralnych oraz państwowych instytutów badawczych co przekłada się przede wszystkim na wspólne budowanie bezpieczeństwa osób i mienia w naszym kraju. Efektem dobrej współpracy jest wysoki poziom merytoryczny wydarzeń towarzyszących targom, jak również delegowanie ekspertów do komisji konkursowych. Nie inaczej było podczas tegorocznej edycji, którą swoją wiedzą i doświadczeniem wsparli eksperci Państwowej Inspekcji Pracy.

Jakub Chojnicki, Dyrektor Departamentu Nadzoru i Kontroli, Głównego Inspektoratu Pracy w Warszawie, w swojej wypowiedzi podkreślił znaczenie Targów SAWO dla branży oraz omówił najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

 

- O bezpieczeństwie ludzi pracy nigdy dość! Jako Inspektor Pracy wiem o tym aż za dobrze a targi SAWO to wyjątkowa możliwość zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami w kwestii zabezpieczania człowieka w procesie pracy. To możliwość zetknięcia się z produktami i wyrobami, które gwarantują, że prawidłowe ich stosowanie będzie przekładało się na bezpieczeństwo i higienę pracy w zakładzie pracy – mówił Jakub Chojnicki.

Inspektor Pracy zaznaczył także, że Targi SAWO to wyjątkowa możliwość do porozmawiania z wystawcami, zapoznania się z najnowszymi trendami w kwestii ochrony człowieka w procesie pracy i oczywiście nawiązania kontaktów biznesowych.

PODSUMOWANIE SAWO 2024 FOTOGALERIA SAWO 2024