Organizator:

Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe RAKON wystawcą na targach SAWO 2024!

Podziel się

PPO RAKON, jako ogólnopolski lider w produkcji odzieży ochronnej i roboczej, ciągle inwestuje w badania i rozwój nowych technologii. W szybko zmieniającym się świecie i przy rosnących wymaganiach klientów odnośnie jakości, firma oferuje rozwiązania przyszłości już dziś. Podczas targów SAWO 2024 będzie można zapoznać się z asortymentem przedsiębiorstwa, m.in. odzieżą BHP i roboczą.

PPO Rakon należy do grona największych i najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw szwalniczych i przywięziennych zakładów pracy w Polsce. Od pół wieku – korzenie działalności firmy sięgają 1953 roku – jest jednym z największych pracodawców w powiecie raciborskim oraz w programie Służby Więziennej „Praca dla Więźniów”.

Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe RAKON jest nowoczesną i prężnie rozwijającą się polską firmą. Siła marki wynika z faktu, iż na każdym poziomie funkcjonowania firmy jej reprezentanci zawsze kierują się zaangażowaniem i profesjonalizmem w podejściu do klienta.

W PPO RAKON wiedzą, jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo oraz ochrona zdrowia, zatem nasza kolekcja odzieży jest projektowana z myślą o codziennych wyzwaniach każdego pracownika. Doświadczony personel sprawuje najwyższą kontrolę nad oferowanymi produktami.

 

Na targach SAWO 2024 firma zaprezentuje: Odzież BHP, Odzież Roboczą i nowość - Ubrania koszarowe dla OSP.

 

Więcej: https://rakon.com.pl

 

Do zobaczenia na targach SAWO już w dniach 23-25 kwietnia 2024 w Poznaniu! Międzynarodowym Targom Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX, Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE, Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREEN POWER, Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER oraz Środkowoeuropejskie Forum Technologii Wodorowych H2POLAND.