Organizator:

Partnerstwo dla bezpieczeństwa - firma Alfa i Omega na targach SAWO 2022!

Podziel się

Alfa i Omega jest ogólnopolskim dostawcą środków ochrony indywidualnej i higieny pracy. Od ponad 30 lat zapewnia bezpieczeństwo w zakładach przemysłowych poprzez profesjonalny dobór, doradztwo i dystrybucję artykułów BHP.

Do grona klientów spółki należą zakłady przemysłowe z branż: automotive, budowlanej, chemicznej, farmaceutycznej, górniczej, hutniczej, kosmetycznej, logistycznej, spożywczej, rolniczej i wielu innych. Szeroka oferta produktowa oraz wieloletnie doświadczenie pozwala firmie na dopasowanie oferty do potrzeb klienta.

Od 1991 roku świat ogromnie się zmienił, jednak pasja z jaką Alfa i Omega podchodzi do bezpieczeństwa w miejscu pracy nie gaśnie. To właśnie ona napędza w wyszukiwaniu nowych produktów i dostawców. To dzięki niej przedstawiciele AiO stale pracują nad rozwiązaniami, które wpłyną na poprawę bezpieczeństwa, na ergonomię i wygodę w miejscu pracy.

Podczas tegorocznej edycji targów SAWO spółka Alfa i Omega zaprezentuje nowości produktowe oraz szereg innowacji, które wprowadzono w ostatnich latach. Każdego dnia AiO zapewnia bezpieczne warunki pracy tysiącom pracowników w każdej możliwej gałęzi przemysłu, a firmom oferuje wsparcie w tworzeniu bezpiecznych, komfortowych, ergonomicznych i wydajnych stanowisk pracy.

 

 

Alfa i Omega pomaga pracodawcom tworzyć bezpieczne i komfortowe miejsca pracy dobierając środki ochrony indywidualnej do zagrożeń występujących na każdym stanowisku pracy. Przed wyborem środków ochrony indywidualnej specjaliści AiO rozmawiają ze służbami BHP, pracownikami oraz działem zakupów, wykonują audyty stanowiskowe aby jak najlepiej poznać specyfikę pracy na każdym stanowisku pracy i zapewnić pracującym tam osobom bezpieczne, komfortowe i ergonomiczne warunki pracy. Dla każdego z  klientów firmy prowadzone są szkolenia uświadamiające i instruktażowe, przekazywane materiały edukacyjne i szkoleniowe.

Misją Alfa i Omega jest zapewnianie bezpieczeństwa w miejscu pracy, w związku z tym szczególną uwagę firma przywiązuje do jakości oferowanych produktów i usług. Do grona partnerów AiO należą tylko sprawdzeni i renomowani producenci, którzy oferują wysokiej jakości środki ochrony indywidualnej  i higieny pracy, są to m.in. Nitras, Ampri, Safety Jogger, Peter Greven Physioderm, Honeywell, JSP, Mascot, Lebon, Base, Cederroth.

Pełna oferta produktów dostępna na stronie https://aio.com.pl/