Organizator:

Po raz kolejny z nami! MASCOT® WORKWEAR na Targach SAWO 2024

Podziel się

MASCOT® WORKWEAR ponownie dołącza do grona wystawców, aby zaprezentować najnowsze kolekcje odzieży roboczej. Cieszy nas zaufanie do wydarzenia jakim są Targi SAWO! Zapraszamy, 23-25 kwietnia, Poznań.

 

Innowacyjność prosto z Danii

Jako duńska firma rodzinna, MASCOT® WORKWEAR jest uznana za jednego z liderów w branży odzieży roboczej. Ich produkty, opracowywane w Danii, są wyprodukowane we własnych fabrykach w Wietnamie i Laosie. Są obecni w ponad 20 krajach, eksportując swoje produkty do większości części świata.

Slogan "TESTED TO WORK" odzwierciedla metodę pracy firmy, która opiera się na testowaniu i kontrolowaniu produktów, metod i dostawców.

 

 

MASCOT® WORKWEAR na Targach SAWO 2024

Na targach SAWO, MASCOT® WORKWEAR zaprezentuje swoje najnowsze innowacje, takie jak:

  • MASCOT® CUSTOMIZED: Lżejsze, mocniejsze i bardziej elastyczne produkty, które można dostosować do indywidualnych potrzeb dzięki systemowi Click Pocket, zdobywcy Złotego Medalu na SAWO 2024.

 

  • MASCOT® FOOD & CARE: Odzież robocza dla przemysłu spożywczego i innych sektorów, zapewniająca wysoki poziom higieny i możliwość prania przemysłowego.

 

MASCOT® ACCELERATE SAFE: Nowoczesna odzież hi-vis, łącząca bezpieczeństwo, odporność na ścieranie i widoczność.


 

To nie wszystko!

Firma oferuje nowe stanowiska pracy, w tym w Poznaniu. Dołącz do zespołu MASCOT®! Więcej informacji na temat wakatów można uzyskać na stoisku nr 45 w pawilonie 3!

 

Zapraszamy do odwiedzenia wystawcy na targach SAWO!
Pawilon: 3, Stoisko nr 45

Targi odbywają się w dniach 23-25 kwietnia 2024 w Poznaniu!

 

Pamiętajcie, że kupując bilet na Targi SAWO, możliwe jest zwiedzanie ekspozycji całego bloku targów odbywającego się w tym samym czasie, tj.: Targów Securex, Targów EXPOPOWER, Targów greenPOWER oraz Targów Instalacje.KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI więcej o MASCOT® WORKWEAR