Organizator:

Pokazy na żywo z wykorzystaniem mobilnego trenażera CSE Dräger

Podziel się

Firma Dräger zaprasza na swoje stoisko nr 7 i 8 w pawilonie 3A na targach SAWO 2022 , gdzie codziennie w godz. 11:30 i 14:00 prowadzone będą pokazy z możliwością poznania zarysu procedur związanych z wejściem do przestrzeni zamkniętej z wykorzystaniem mobilnego trenażera CSE marki Dräger.

Pokaz CSE (Confined Space Entry) łączy teorię z praktyką w mobilnym trenażerze i jest skierowany zarówno do pracowników, jak i przełożonych. Trenażer oferuje uczestnikom szereg wariantów wejścia, aby zapewnić im optymalne przygotowanie.

Bezpieczne wejście do przestrzeni zamkniętych lub ograniczonych - praktyczne pokazy symulacyjne przygotowują pracowników do przebywania w ograniczonych przestrzeniach czy zbiornikach. Uczestnicy zdobywają całą wiedzę niezbędną do bezpiecznego i wydajnego wykonywania prac w takich miejscach. Szczególną uwagę zwraca się na pomiary gazów, osobiste wyposażenie ochronne i procedury awaryjne.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk numer 7 i 8 w pawilonie 3A podczas SAWO 2022, które odbędą się w Poznaniu w dniach 25-27.04.2022.

Przewidujemy pokazy „na żywo“ codziennie o godz. 11:30 i 14:00.