Organizator:

Poznaj firmę SHOWA, wieloletniego wystawcę SAWO! [wideo]

Podziel się

Najlepszym dowodem na sukces targów są powracający wystawcy! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że już po raz czwarty wystawcą targów SAWO została firma SHOWA – światowy producent rękawic ochronnych!

 

SHOWA to jedyny prywatny, rodzinny producent środków ochrony rąk z 70-letnim doświadczeniem. SHOWA skupia się wyłącznie na kompleksowym procesie produkcji przemysłowych rękawic ochronnych.

Firma w pełni kontroluje swój ekosystem przemysłowy, tworząc własne maszyny, przędze, powłoki, polimery, projekty i ręczne formy. Pracownicy dokładnie kontrolują wszystkie procesy – dla 100% kontroli jakości na każdym poziomie.

Rękawice dla wszystkich branż

Firma produkuje rękawice ochronne dla wszystkich branż i zastosowań. Przedstawiciele firmy SHOWA będą obecni na stoisku 15 w pawilonie 3A ze swoimi topowymi rękawicami.

Wśród nich znajdą się rękawice biodegradowalne – wyjątkowy produkt w ofercie firmy. Są to pierwsze na świecie zrównoważone, wielofunkcyjne rękawice, które chronią planetę bez uszczerbku dla ich wydajności i poziomu ochrony. Rękawice biodegradowalne zostały wprowadzone na rynek ponad 12 lat temu, wykorzystując technologię Eco Best. Posiadają również certyfikat Green Circle. Obecnie firma oferuje 18 modeli tego typu rękawic. Prawdopodobnie jest to największa na świecie oferta rękawic biodegradowalnych.

 

showa_383

 

Na stoisku firmy nie zabraknie nowości produktowych, takich jak linia Antistatic & CUT.

Dziękujemy za zaufanie i witamy SHOWA ponownie w gronie wystawców, a Państwa w imieniu firmy zapraszamy na SAWO 2024!

 

KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI WIĘCEJ O SHOWA