Organizator:

Produkty, które chronią, podtrzymują i ratują życie - firma Dräger na targach SAWO 2022!

Podziel się

Dräger jest międzynarodowym liderem w branżach technologii medycznych i bezpieczeństwa. Od 1889 roku produkty Dräger chronią, podtrzymują i ratują życie.

Firma Dräger produkuje wyroby z zakresu technologii medycznej i bezpieczeństwa, które chronią, podtrzymują i ratują życie ludzi na całym świecie w szpitalach, w jednostkach straży pożarnej, w pogotowiach, urzędach oraz w górnictwie i przemyśle.

 

Na polskim rynku firma reprezentowana jest poprzez Dräger Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Biura w Katowicach, Bydgoszczy oraz Gdyni, przy których zlokalizowane są również serwisy, umożliwiają szybsze dotarcie i wyjątkowo sprawną obsługę każdego Klienta. Jako Specjaliści w Intensywnej Terapii, Dräger nie ustaje w jej doskonaleniu oferując wsparcie w poprawie wyników klinicznych, zarządzaniu kosztami terapii, podnoszeniu komfortu pacjenta oraz zapewnieniu satysfakcji personelu medycznego. Właśnie dlatego od ponad 130 lat z niesłabnącym zaangażowaniem rozwija technologie, opracowuje nowe produkty, tworzy materiały edukacyjne i świadczy usługi w dziedzinie intensywnej terapii, co pomaga osiągać założone cele.

Firma Dräger dostarcza również produkty, rozwiązania i usługi z zakresu bezpieczeństwa dla przedsiębiorstw na całym świecie - niezależnie od ich wielkości czy sektora przemysłu. Zapewnia firmom i ich pracownikom ochronę, wsparcie oraz sprzęt ratujący życie w wielu niebezpiecznych sytuacjach. Szeroka gama produktów bezpieczeństwa obejmuje ochronę dróg oddechowych, urządzenia do wykrywania narkotyków i alkoholu oraz rozwiązania projektowane na zamówienie, a także sprzęt ochrony indywidualnej, serwis i szkolenia oraz przenośne i stacjonarne rozwiązania w zakresie detekcji gazów.

Firma Dräger została założona w Lubece w 1889 roku, w piątym pokoleniu stała się światowym przedsiębiorstwem notowanym na giełdzie jako firma rodzinna. Dräger ma ponad 14 000 pracowników na całym świecie i jest obecna w ponad 190 krajach na całym świecie.

Podczas targów SAWO 2022 na stoisku firmy Dräger będzie można zobaczyć najnowsze produkty z palety detekcji gazów oraz środków ochrony indywidualnej. Będzie można również wziąć udział w praktycznym szkoleniu CSE z wykorzystaniem naszych najnowszych rozwiązań: aparatu powietrznego PSS AirBoss z butlą Nano oraz kamery termowizyjnej FireVsta.

 

Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzania:

www.draeger.com 

https://www.facebook.com/DraegerGlobal

https://www.linkedin.com/company/draeger

 

Prezentowane nowości to:

Dräger PARAT® 1200 Zaprojektowany z myślą o prostocie Dräger PARAT® 1200 to oczyszczające urządzenie ucieczkowe w formie ustnika i zacisku na nos o szczególnie małych wymiarach, wyposażone w pochłaniacz wielogazowy ABEK, który przez 10 minut chroni przed szeregiem toksycznych gazów i par przemysłowych. To kompaktowe urządzenie spełnia wymagania jedynej obowiązującej normy w zakresie sprzętu oczyszczającego ucieczkowego (DIN 58647-7).

 

 

Dräger PSS® AirBoss Dräger PSS® AirBoss to jeden z najlżejszych aparatów oddechowych dla strażaków, odznaczający się najlepszymi w swojej klasie parametrami ergonomicznymi. Informacje zwrotne od strażaków z całego świata oraz innowacje technologiczne umożliwiły nam opracowanie jeszcze bezpieczniejszego niezależnego aparatu oddechowego o intuicyjnej obsłudze, który pozwala na łatwiejsze i dłuższe oddychanie.

 

 

Dräger X-pid 9000 / 9500 Fotojonizacyjny detektor do wykrywania wybranych gazów to idealne narzędzie dla osób, które często sprawdzają stężenie niebezpiecznych substancji. Benzen, butadien i lotne związki organiczne są rakotwórcze nawet w niskich stężeniach. Selektywny pomiar jest konieczny ze względu na obecność innych gazów i par. Detektor gazu Dräger X-pid zapewnia krótki czas pomiaru i wyniki o jakości laboratoryjnej.

 

 

Hełmy Dräger X-plore® 8000 Hełmy Dräger X-plore® 8000 zapewniają skuteczną ochronę głowy przed urazami przy zachowaniu maksymalnego komfortu. Bez względu na to, czy jesteś zależny od powietrza otoczenia, czy korzystasz z własnego źródła powietrza, hełmy stanowią integralną część naszych aparatów filtrujących Dräger X-plore® 8000 i aparatów wężowych sprężonego powietrza Dräger X-plore® 9300.

 

 

Dräger Alcotest® 7000 ​Dräger Alcotest® 7000 wyznacza nowe standardy wśród alkomatów. Zalety urządzenia to m.in. szerszy zakres temperatury i pomiaru, niewielkie wymagania w zakresie konserwacji oraz różne opcje sieciowe. Dodatkowo testy można przeprowadzać z użyciem zarówno ustnika, jak i lejka. Niezawodne badanie alkomatem jeszcze nigdy nie było tak szybkie, proste i wydajne.