Organizator:

Prosto ze Słowenii - ARC 24 d.o.o. na Targach SAWO w Poznaniu

Podziel się

ARC 24 d.o.o. zaprasza na Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa – gdzie jako wiodący dystrybutor z Południowo-Wschodniej Europy prezentuje jedne z najlepszych marek branży bezpieczeństwa i ochrony pracy. Spotkajmy się na SAWO w Poznaniu!

 

Dystrybutor ze Słowenii

ARC 24 d.o.o. - jeden z najbardziej interesujących dystrybutorów w Południowo-Wschodniej Europie, gromadzi najlepsze marki. Począwszy od zakresu odzieży korporacyjnej po specjalistyczne produkty do ochrony przed upadkiem, ochrony głowy, obuwia ochronnego i rekreacyjnego, odzieży roboczej oraz sprzętu leśnego.


 

W ostatnich latach firma pozyskała wiele nowych marek, poszerzyła asortyment i utworzyła platformę B2B, ułatwiającą znalezienie odpowiednich produktów. Na targach SAWO, ARC 24 d.o.o. będzie prezentowała także wiodące reprezentowane marki, takie jak: Macseis Worksportswear, Sip Protection, Bo Safety, Zamberlan, Zero Height Safety i wiele więcej.


Zapraszamy do odwiedzenia stoiska ARC 24 d.o.o. na targach SAWO!
Pawilon: 3A , stoisko nr 1

Serdecznie zapraszamy na targi SAWO, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2024 w Poznaniu!

Pamiętajcie, że kupując bilet na Targi SAWO, możliwe jest zwiedzanie ekspozycji całego bloku targów odbywającego się w tym samym czasie, tj.: Targów Securex, Targów EXPOPOWER, Targów greenPOWER oraz Targów Instalacje.

KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI więcej o ARC 24 d. o. o.