Organizator:

Przyjedź na SAWO i weź udział w dyskusji o ekologii!

Podziel się

Zapraszamy do udziału w seminarium „Podyskutujmy o ekologii” organizowanym przez Uniwersytet Radomski oraz Zarząd Główny OSPS BHP. Spotkanie będzie miało charakter moderowanych, tematycznych wykładów połączonych z panelem dyskusyjnym i konsultacyjnym, w czasie których uczestnicy będą mogli zadawać pytania ekspertom.

podyskutujmy o ekologii na sawo 2024

 

Seminarium odbędzie się drugiego dnia Targów SAWO – 24 kwietnia w godzinach 12:30-15:00 w Sali Niebieskiej w Pawilonie 3.

Tematy jakie zostaną podjęte podczas spotkania to m.in.:

  • Wpływ regulacji ESG na funkcjonowanie polskich firm
  • Podnoszenie świadomości ekologicznej i kształtowanie postaw ekologicznych obecnych i przyszłych pracowników służby BHP
  • Dwa oblicza ozonu
  • Ekologiczne działania w firmie i rola pracowników służby BHP w ich wspieraniu
PEŁNA AGENDA

Seminarium jest częścią projektu podnoszącego świadomość ekologiczną pracowników służby BHP

Spotkanie organizowane przez Uniwersytet Radomski oraz Zarząd Główny OSPS BHP, jest realizowane w ramach projektu pn. "Podnoszenie świadomości ekologicznej i kształtowanie postaw ekologicznych obecnych i przyszłych pracowników służby BHP".

Przekazane informacje ogólne o projekcie oraz treści edukacyjne w ramach realizowanego zadania edukacyjnego mają zwrócić uwagę odbiorców na wpływ podejmowanych przez nich decyzji, zachowań i działań w pracy zawodowej na stan środowiska naturalnego. Treści te mają również sprowokować uczestników seminarium do szukania obszarów w prowadzonej działalności zawodowej, w których można zastosować zasady zrównoważonego rozwoju oraz do podzielenia się własnymi doświadczeniami na forum dyskusyjnym.

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA

Rejestracja

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rejestracja. Warunkiem koniecznym uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz posiadanie biletu na Targi SAWO 2024. Bilet umożliwia wstęp na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie odbywa się seminarium.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

ORGANIZATORZY SEMINARIUM

KUP BILET NA SAWO MAPA EKSPOZYCJI PROGRAM WYDARZEŃ