Organizator:

Razem dla służb mundurowych

Podziel się

Zapraszamy przedstawicieli Służb Mundurowych do odwiedzenia w dniach 25-27.04.2022 Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oraz Międzynarodowych Targów Zabezpieczeń SECUREX. Służby mundurowe mogą skorzystać z bezpłatnego wejścia we wszystkie dni trwania targów.

Na straży naszego życia prywatnego, jak i zawodowego stają coraz to nowe rozwiązania. Zaprezentują je  zgromadzeni na targach SAWO i SECUREX wystawcy – producenci i dystrybutorzy najbardziej zaawansowanych technologii wykorzystywanych w pracy służb mundurowych. 

Przedstawiciele służb mundurowych mogą odwiedzić ekspozycję Targów SAWO oraz SECUREX bezpłatnie. Aby uzyskać wejściówkę na Targi należy uzupełnić jedynie krótką ankietę:

 

 

ODBIERZ BILET

W dniach 25-27 kwietnia 2022 zapraszamy na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO oraz Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX.

Czołowi producenci i dystrybutorzy zaprezentują  najnowszą ofertę  produktową z branż:

  • środków ochrony indywidualnej i zbiorowej,
  • odzieży ochronnej i roboczej,
  • ochrony przeciwpożarowej i wyposażenia dla służb ratowniczych,
  • ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń technicznych i systemowych
  • systemów cyberzabezpieczeń

Targi SAWO i SECUREX to nie tylko prezentacje firm, to także konferencje i szkolenia dostarczające nową wiedzę i umiejętności oraz pokazy i show, które zapewniają wysoki poziom emocji wśród uczestników.