Organizator:

Ruszyły zapisy na konferencję „Zarządzanie dobrostanem psychicznym w miejscu pracy”!

Podziel się

Fundacja Kultury Bezpieczeństwa zaprasza na bezpłatną konferencję z udziałem wybitnych specjalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie tworzenia warunków dobrostanu w miejscu pracy. Konferencja jest bezpłatna, wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

 

Konferencja pn. „ Zarządzanie dobrostanem psychicznym w miejscu pracy: kluczowe kroki i skuteczne strategie” odbędzie się pierwszego dnia targów SAWO 2024 w pawilonie 3 w Sali Niebieskiej. Już dzisiaj zarezerwuj miejsce na to wyjątkowe wydarzenie!

BEZPŁATNA REJESTRACJA
KONFERENCJA SAWO 2024

 

O czym będzie mowa?

  •  Współczesne zagrożenia dla zdrowia psychicznego pracowników
  •  Zagrożenia psychospołeczne w pracy na odległość - profilaktyka stresu cyfrowego oraz prawo do bycia off-line na mocy przepisów prawa pracy i projektowanych przepisów UE
    - Behawioralne podejście do bezpieczeństwa pracy - najczęstsze przyczyny niepowodzeń
  •  Pierwsza pomoc psychologiczna. To działa!
  •  Neuroróżnorodność w pracy: nowe spojrzenie na różnice indywidualne
  •  Co ma wspólnego wellbeing z bhp?
PROGRAM WYDARZENIA

Organizator z doświadczeniem

Na konferencję zaprasza Fundacja Kultury Bezpieczeństwa, która znana jest z organizacji fachowych, ukierunkowanych tematycznie szkoleń i konferencji o zasięgu regionalnym i krajowym oraz webinarów. Organizacja dzieli się bezpłatnie materiałami edukacyjnymi, inspiruje firmy, organizacje społeczne, władze samorządowe oraz osoby prywatne do wykorzystywania nowoczesnych narzędzi i wiedzy o bezpieczeństwie.

Ponadto Fundacja organizuje szlachetną rywalizację wcześniej wyszkolonych zespołów ludzkich w Mistrzostwach w Udzielaniu Pierwszej Pomocy. Propaguje ideę, że człowiek bezpieczny, to człowiek szczęśliwy.

Fundacja posiada kilkuletnią praktykę w zakresie organizacji ukierunkowanych szkoleń dotyczących szeroko rozumianej kultury bezpieczeństwa. Współpracuje z wybitnymi fachowcami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Współpracuje z organizacjami gospodarczymi, z instytucjami branżowymi i naukowymi oraz z samorządami administracji państwowej. Do wspólnych projektów angażuje również ludzi i instytucje kultury.

 

BEZPŁATNA REJESTRACJA PROGRAM WYDARZENIA WIĘCEJ O ORGANIZATORZE