Organizator:

Salon BHP już na przełomie sierpnia i września tego roku!

Podziel się

Salon Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle w tym roku będzie częścią ITM INDUSTRY EUROPE - największych i najbardziej znaczących targów przemysłowych w Europie Środkowo-Wschodniej, prezentujących światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0.

 

Po raz ostatni branża BHP na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotkała się w 2018 roku podczas targów SAWO. Na skutek pandemii, impreza odbywająca się w cyklu dwuletnim nie została zorganizowana w swoim terminie. Kolejne targi zaplanowaliśmy w optymalnym dla branży terminie, czyli 25-27 kwietnia 2022 r.

Jednocześnie, rozumiejąc potrzebę spotkań, prezentowania premier i nowości, które są tak ważne dla branży BHP, zapraszamy do promocji i prezentacji aktualnej oferty jeszcze w tym roku: w dniach 31.08-3.09.2021 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się ITM Industry Europe – wiodące w tej części kontynentu targi kompleksowo prezentujące międzynarodową ofertę zgodną z ideą przemysłu 4.0.

Wraz z ITM Industry Europe odbędzie się Salon Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle, podczas którego wystawcy zaprezentują środki ochrony indywidualnej i zbiorowej, zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, środki i sprzęt do udzielania pierwszej pomocy czy rozwiązania służące bezpiecznej pracy w magazynie.

Dowiedz się więcej o Salonie BHP