Organizator:

SVANTEK - wiodący producent sprzętu pomiarowego na Targach SAWO 2024

Podziel się

Jesteśmy dumni z tego, że firma SVANTEK, polski producent wysokiej jakości aparatury do pomiaru poziomu dźwięku i drgań, będzie uczestniczyć jako wystawca na tegorocznych targach SAWO. SVANTEK od lat zajmuje czołową pozycję na światowym rynku producentów przyrządów pomiarowych, szczególnie w dziedzinie pomiaru hałasu i drgań. Tego nie można przegapić! Widzimy się 23-25 kwietnia w Poznaniu!W szerokiej ofercie firmy SVANTEK można znaleźć mierniki poziomu dźwięku i wibracji, dozymetry hałasu, stacje monitoringu hałasu i wibracji oraz wiele innych zaawansowanych narzędzi pomiarowych. Od inżynierii po akustykę.

Ich flagowe produkty, takie jak miernik poziomu dźwięku SVAN 971 oraz SVAN 979, zapewniają niezawodność i precyzję, której oczekują profesjonaliści z branży. Ponadto, globalna obecność firmy, z oddziałami w Wielkiej Brytanii, Włoszech, Hiszpanii i Niemczech oraz siecią dystrybucji obejmującą Europę, Amerykę Północną i Południową, Azję, Afrykę, Bliski Wschód i Australię. Dzięki temu firma może docierać do klientów na całym świecie. 
Na tegorocznych targach SAWO, SVANTEK zaprezentuje szeroki zakres specjalistycznej aparatury do pomiaru hałasu i wibracji, w tym:

  • mierniki poziomu hałasu do pomiarów na stanowiskach pracy,
  • dozymetry hałasu i wibracji,
  • stacje monitoringu hałasu i wibracji,
  • kalibratory akustyczne i drganiowe,
  • oprogramowanie do analizy pomiarów,
  • dozymetry wibracji,
  • analizatory drgań ogólnych i miejscowych,
  • sprzęt do pomiarów długoterminowych hałasu i wibracji.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia stoiska nr 35 w pawilonie 4 na Targach SAWO 2024, gdzie eksperci chętnie udzielą szczegółowych informacji na temat produktów i rozwiązań pomiarowych.

 

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska SVANTEK na targach SAWO!
Pawilon: 4, Stoisko nr 35

Serdecznie zapraszamy na targi SAWO, które odbędą się w dniach 23-25 kwietnia 2024 w Poznaniu!

Pamiętajcie, że kupując bilet na Targi SAWO, możliwe jest zwiedzanie ekspozycji całego bloku targów odbywającego się w tym samym czasie, tj.: Targów Securex, Targów EXPOPOWER, Targów greenPOWER oraz Targów Instalacje.

 

KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI więcej o svantek