Organizator:

Targi SAWO 2024 zwiększają powierzchnię ekspozycyjną!

Podziel się

Targi SAWO od lat są w czołówce wydarzeń dedykowanych branży BHP i PPOŻ na polskim rynku. Ekspozycja nadchodzącej edycji 2024 zapowiada się rekordowo – zapełnione są już wszystkie miejsca w dwóch pawilonach 3 i 3A, a chętnych firm, które chcą zaprezentować w Poznaniu swoje najnowsze rozwiązania wciąż przybywa. Ten niesamowity sukces skłonił organizatorów do uruchomienia dodatkowego pawilonu nr 4! Wszystko wskazuje na to, że kwietniowa odsłona SAWO 2024 będzie największą wystawą w historii!

Tegoroczna, 26. edycja targów SAWO 2024 to bogata, wszechstronna i kompleksowa oferta z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, która obejmuje takie obszary, jak: środki ochrony indywidualnej, odzież ochronna i robocza, materiały do produkcji odzieży ochronnej i roboczej, zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, środki i sprzęt do udzielania pierwszej pomocy, środki higieniczne i wyposażenie sanitarne, produkty i rozwiązania ergonomiczne na stanowiskach pracy, środki ochrony zbiorowej, aparatura pomiarowa i kontrolna, znaki bezpieczeństwa. Są również wystawcy prezentujący produkty i rozwiązania dla służb ratowniczych, jak również usługi i szkolenia.

Kwietniowe wydarzenie dla profesjonalistów z zakresu BHP, pożarnictwa i ratownictwa jest bardzo efektywnym narzędziem propagowania dobrych praktyk, prezentacji innowacji produktowych, nowych środków ochrony indywidualnej i coraz bardziej ergonomicznego sprzętu.  Stale podnoszony poziom ekspozycji, jak i merytorycznych spotkań oraz bliska współpraca z Wystawcami, Partnerami i Patronami dają gwarancję, że tegoroczna edycja targów SAWO będzie obfitować w innowacyjne rozwiązania i stworzy uczestnikom dostęp do najlepszej oferty branżowej.  

Do zobaczenia na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO już w dniach 23-25 kwietnia 2024 w Poznaniu!