Organizator:

Targi SAWO wracają w optymalnym dla branży terminie w 2022 r.

Podziel się

Targi SAWO powrócą w optymalnym dla branży terminie - 25-27 kwietnia 2022. Wcześniej jednak odbędzie się Salon Bezpieczeństwa w Pracy podczas ITM Industry Europe – wiodących w tej części kontynentu targów kompleksowo prezentujących międzynarodową ofertę zgodną z ideą przemysłu 4.0

Choć pandemia zbliża się ku końcowi, jej skutki, jakie poczyniła w świece gospodarki i biznesu, nie miną tak szybko. Po rozmowach z branżowymi partnerami mamy uzasadnione obawy, że organizacja Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO nie będzie możliwa na poziomie, do jakiego wszyscy przywykliśmy w poprzednich edycjach.

Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o organizacji targów w optymalnym dla branży terminie, na wiosnę 2022 r.

Jednocześnie, rozumiejąc potrzebę spotkań, prezentowania premier i nowości, które są tak ważne dla branży BHP, proponujemy możliwość promocji i prezentacji aktualnej oferty jeszcze w tym roku: w dniach 31.08-3.09.2021 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywają się ITM Industry Europe – wiodące w tej części Kontynentu targi kompleksowo prezentujące międzynarodową ofertę zgodną z ideą przemysłu 4.0.

Wydarzenie od lat jest kluczowym miejscem spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji. Wraz z ITM Industry Europe odbędzie się Salon Bezpieczeństwa Pracy w Przemyśle, podczas którego wystawcy zaprezentują środki ochrony indywidualnej i zbiorowej, zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości, środki i sprzęt do udzielania pierwszej pomocy czy rozwiązania służące bezpiecznej pracy w magazynie.


Serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia już w sierpniu!