Organizator:

To już tradycja – Alfa i Omega znowu z nami!

Podziel się

Są firmy, których nie może zabraknąć podczas SAWO! Tradycyjnie swoją ofertę na targach zaprezentuje firma Alfa i Omega – nasz wieloletni wystawca. Witamy i dziękujemy, że jesteście z nami!

 

Targi SAWO to jedno z najważniejszych wydarzeń roku dla każdego, kto związany jest z tematyką bezpieczeństwa i higieny pracy. Z tego powodu wiele firm wraca do nas podczas każdej edycji wydarzenia. Wieloletnim wystawcą jest firma Alfa i Omega, która również w tym roku zaprezentuje swoją bogatą ofertę na SAWO.

- Odbywające się w kwietniu targi SAWO to nieodłączny element naszej pracy od ponad trzydziestu lat. Każdego dnia przygotowujemy się, aby w tym czasie zaprezentować wszystkim odwiedzającym najlepsze środki ochrony indywidualnej i higieny pracy. Nasi specjaliści szkolą się i szukają innowacyjnych produktów, które wprowadzą bezpieczeństwo pracowników na jeszcze wyższy poziom. O tym chcemy porozmawiać na naszym stoisku przy filiżance aromatycznej kawy. Nie możemy odczekać się rozmów i prezentacji w towarzystwie ekspertów i miłośników BHP – podkreśla Magdalena Szulc-Dajerling, prokurent Alfa i Omega.

 

alfa i omega SAWO 2024

 

Odzież, obuwie, akcesoria ochronne i wiele więcej

Alfa i Omega to ogólnopolski dostawca środków ochrony indywidualnej i higieny pracy. Od 1991 roku zapewnia bezpieczeństwo w zakładach przemysłowych poprzez profesjonalny dobór, doradztwo i dystrybucję artykułów BHP.

Firma jest stałym wystawcą na targach SAWO, podczas których prezentuje wyłącznie sprawdzone produkty swoich dostawców, takich jak Nitras Safety Products, Peter Greven Physioderm czy AmPri. Jak wskazuje Magdalena Szulc-Dajerling, bezpieczeństwo pracowników to nasz najwyższy priorytet, dlatego stale aktualizujemy naszą wiedzę i poszukujemy innowacji w dziedzinie środków ochrony indywidualnej. Profesjonalne kosmetyki, odzież, obuwie, rękawice i akcesoria ochronne to tylko część z prezentowanego przez nas asortymentu. Nowe materiały, technologie na miarę XXI wieku i najwyższy poziom bezpieczeństwa to coś, na czym szczególnie skupiamy swoją uwagę.

ALFA I OMEGA

 

Zapraszamy na stoisko Alfa i Omega

Jeśli chcesz znaleźć nowoczesne rozwiązania w dziedzinie BHP, zasięgnąć porady dotyczącej ich wdrożenia oraz sprawdzić samodzielnie jakość oferowanych produktów i usług, koniecznie odwiedź Alfa i Omega na stoisku nr 12 w hali nr 3. Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO to jedyna taka okazja w Polsce, aby spotkać się w gronie najlepszych specjalistów i wzajemnie uczyć się od siebie dzięki owocnym dyskusjom i opiniom.

- Twój głos ma dla nas ogromne znaczenie. Chcemy usłyszeć twoje zdanie i wdrożyć je w dalszych działaniach naszej firmy tak, aby podążać zgodnie z potrzebami pracowników. Pragniemy również przekazać naszą wiedzę i podzielić się najlepszymi produktami, które podniosą poziom nie tylko bezpieczeństwa, ale również komfortu we wszystkich zakładach pracy. Dołącz do nas na stoisku, byśmy mogli razem celebrować to święto bezpieczeństwa. – zaprasza Magdalena Szulc-Dajerling.

 

KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI WIĘCEJ O ALFA I OMEGA