Organizator:

Weź udział w konkursie o Złoty Medal Grupy MTP

Podziel się

Wystawco! Masz w swojej ofercie nowoczesne rozwiązanie albo produkt, który jakością bije konkurencję na głowę? Innowacyjny system, który wpłynie na przyszłość branży? Nie czekaj, zgłoś się do konkursu o Złoty Medal i dołącz do grona liderów

Wykorzystaj moc Złotego Medalu Grupy MTP i zwiększ działania promocyjne - pakiet Złotego Medalisty MTP to aż 50 000 PLN* na rzecz promocji Twojego produktu!

ZŁOTY MEDAL to nie tylko nagroda, to strategia promocji nagradzanych firm, która zaczyna się na targach Grupy MTP.

Do konkursu mogą być zgłaszane produkty i usługi, które będą prezentowane na stoiskach targowych oraz wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym czy użytkowym i mogą być wzorem dla innych.

Stworzenie innowacji wymaga wyjścia poza utarte ścieżki i sposoby myślenia. Nie każda firma to potrafi.  Dlatego nagradzamy liderów biznesowych za innowacyjne produkty i rozwiązania, ponieważ wchodzenie na nowe pola i wyróżnienie się, wymaga przede wszystkim odwagi.

Laureaci dumnie prezentują tę prestiżową nagrodę zdobytą na targach Grupy MTP, nie tylko na ekspozycji, lecz posługują się tym motywem w komunikacji skierowanej do kontrahentów, końcowych użytkowników i konsumentów.

Na Twoje zgłoszenia czekamy do 18.03.2020 r. 

Zgłoś udział przez Strefę Wystawcy