Organizator:

Wiodąca technologia rękawic: - Lebon Group na SAWO 2024

Podziel się

Z ogromną przyjemnością informujemy! Lebon Group, lider w dziedzinie bezpieczeństwa przez ostatnie ponad 50 lat, będzie uczestniczyć w tegorocznych targach SAWO! Sprawdź jakie atrakcje czekają na stoisku 51 w pawilonie nr 3.

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Główna wartość firmy Lebon Group to bezpieczeństwo. Zarządzając łańcuchem produkcyjnym, technikami oraz materiałami, firma od trzech pokoleń dostarcza wysokiej jakości rękawice ochronne. Niezależnie od potrzeb, czy to rękawice antyprzecięciowe, odporne na ciepło czy dedykowane strażakom, lata doświadczeń pozwalają zapewnić maksymalną ochronę.

 

Dzięki innowacyjnym technologiom, takim jak CLEAN PU™, system ETP oraz odpowiedzialny transport, Lebon Group dba o środowisko naturalne. Dowodem wysiłków firmy jest niedawno zdobyty platynowy medal EcoVadis, który świadczy o zaangażowaniu Lebon Group w zrównoważony rozwój.


 

Lebon Group podczas Targów SAWO 2024

W dniach 23-25 kwietnia wystawca zaprezentuje swoją najnowszą gamę produktów Green Protech™ - rękawic ochronnych z oddychającą powłoką i niezrównanym komfortem. Ponadto, będzie można zobaczyć inne nowości, takie jak ultra cienkie rękawice ochronne w klasie F odporności na przecięcie oraz dedykowane strażakom i służbom ratowniczym.

 

Dodatkowo dostępna będzie najnowsza gama rękawic bi-polimerowych GreenProtech®, przeznaczona do precyzyjnej obsługi i ochrony przed przecięciami. Ta kompleksowa kolekcja siedmiu rękawic została opracowana przez zespół badawczo-rozwojowy i jest efektem trzech lat intensywnych badań, aby zapewnić operatorom na całym świecie jeszcze wydajniejsze narzędzia pracy.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Lebon Group podczas targów SAWO 2024.
Odwiedzający będą mogli zmierzyć swoją siłę chwytu w różnych warunkach, zarówno w środowisku suchym, jak i zaolejonym. Zespół będzie również przeprowadzać różnego rodzaju testy zręczności, aby odwiedzający stoisko mogli przetestować rękawice w praktyce.

Zapowiada się intensywnie! Do zobaczenia!

Pamiętajcie, że kupując bilet na Targi SAWO, możliwe jest zwiedzanie ekspozycji całego bloku targów odbywającego się w tym samym czasie, tj.: Targów Securex, Targów EXPOPOWER, Targów greenPOWER oraz Targów Instalacje.

KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI więcej o lebron