Organizator:

Witamy ASATEX w gronie wystawców SAWO 2024!

Podziel się

Do rosnącego grona wystawców tegorocznej edycji Targów SAWO dołączył ASATEX. Nowinką produktową w ofercie firmy są rękawice przyjazne środowisku - do ich produkcji wykorzystywany jest poliester z recyklingu! Zajrzyjcie koniecznie na stoisko nr 50 w pawilonie 3, na którym zobaczycie najnowsze rękawice oraz pełną ofertę wystawcy.

 

Historia sukcesu firmy ASATEX zaczęła się w 1982 roku właśnie od rękawic roboczych. Założyciel firmy, przedsiębiorca Carsten Blöcker, od samego początku wykazywał się właściwym wyczuciem rynku i klientów. Firma rodzinna szybko stała się specjalistą we wszystkich sprawach związanych z ochronną odzieżą roboczą - ze stale rosnącym asortymentem produktów.

 

Siedziba firmy ASATEX

 

Dziś ASATEX jest wiodącym producentem odzieży ochronnej i reprezentuje kompleksowe, innowacyjne i odpowiedzialne podejście do tematu bezpieczeństwa. Szczególną uwagę poświęca wysokim wymaganiom branży w zakresie planowania rozwoju, terminowej produkcji i niezawodnej dystrybucji do wyspecjalizowanych sprzedawców detalicznych.

Nowy ekologiczny produkt!

Podczas tegorocznych targów, ASATEX zaprezentuje najnowszy produkt w portfolio firmy - przyjazne środowisku rękawice HIT-RC.  Poliester użyty do produkcji rękawic pochodzi z recyklingu, co wpływa na zmniejszenie emisji CO2.

Część chwytna dłoni pokryta jest pianką nitrylową, zapewniająca pewny chwyt w suchym i lekko zaolejonym środowisku. Rękawice spełniają wymagania norm EN ISO 21420:2020, EN 388:2016+A1:2018 oraz EN 407:2020

Rękawice ASATEX HIT-RC

 

Dziękujemy za zaufanie i witamy ASATEX na pokładzie, a Państwa w imieniu firmy zapraszamy na SAWO 2024!

 

KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI WIĘCEJ O ASATEX