Organizator:

Włoska marka U-POWER wystawcą podczas SAWO 2024

Podziel się

U-POWER ma jasno określony cel: być głównym punktem odniesienia dla poprawy warunków pracy. Koncentrując się na najwyższych standardach i wartościach, firma stawia sobie za zadanie rozwiązywać problemy związane z bezpieczeństwem w miejscu pracy. Dla U-POWER, obszar środków ochrony indywidualnej stanowi główne wyzwanie, wymagające najwyższych kompetencji technologicznych. Cieszy nas obecność tak wartościowego wystawcy!

 

 

Gwarancja jakości

U-POWER opracował indywidualny system "know-how", który pozwala im pozostać na czele technologii w dziedzinie projektowania, rozwoju i wysokiej wydajności. W obszarze bezpieczeństwa, wybór sprzętu ochronnego jest kluczowy dla bezpieczeństwa pracowników, dlatego U-POWER stawia na produkty o najwyższych standardach technologicznych.

 

 

U-POWER dysponuje wysoko wykwalifikowanym zespołem, składającym się z pasjonatów, którzy systematycznie dążą do realizacji ambitnych celów. Dla firmy, współpraca zespołowa jest kluczowa. Zainwestowano w zasoby ludzkie, koncentrując się na profesjonalizmie, jakości i konkurencyjności, aby skutecznie reagować na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku.

Dzięki temu podejściu, U-POWER utrzymuje najwyższe standardy technologiczne i jakościowe, co umożliwia pozostanie liderem w dziedzinie bezpieczeństwa.

 

 

Szeroki asortyment

Firma U-POWER oferuje szeroki zakres innowacyjnych i wydajnych rozwiązań w dziedzinie środków ochrony osobistej. Ich produkty obejmują różnorodne artykuły, takie jak buty ochronne, odzież robocza, rękawice, okulary ochronne i akcesoria, które spełniają najwyższe standardy technologiczne i jakościowe. Dzięki ciągłemu rozwojowi i innowacyjnym podejściom, U-POWER zapewnia klientom kompleksową ochronę w miejscu pracy, dbając jednocześnie o komfort i bezpieczeństwo użytkowników.

Johan Travolta ambasadorem marki U-POWER

U-Power z dumą przedstawia nowego ambasadora marki: Johna Travoltę. Ikona kina Hollywood dołącza do zespołu, aby wspierać lidera w branży odzieży i obuwia roboczego w ich strategii komunikacyjnej w Europie. Kampania, emitowana w październiku 2023, a obok Travolty pojawi się również już znany ambasador marki, Gerard Butler.

 

 

Pamiętajcie, że kupując bilet na Targi SAWO, możliwe jest zwiedzanie ekspozycji całego bloku targów odbywającego się w tym samym czasie, tj.: Targów Securex, Targów EXPOPOWER, Targów greenPOWER oraz Targów Instalacje.

KUP BILET MAPA EKSPOZYCJI więcej o u-power