Organizator:

Wyposażamy w produkty, które chronią zdrowie i życie pracowników - HF Safety na targach SAWO 2022!

Podziel się

Wierzymy, że komfort jest równe ważny, jak ochrona. Aby zaoferować to wyjątkowe połączenie stworzyliśmy markę HF SAFETY. Współpracujemy z największymi fabrykami na świecie, dbamy o każdy szczegół procesu produkcyjnego, by zaoferować obuwie, okulary, odzież antyprzecięciową i rękawice ochronne najwyższej jakości. Wprowadzamy do oferty artykuły przyjazne środowisku, które powstają w bezpiecznych procesach produkcyjnych, oszczędnie wykorzystujących zasoby naturalne.

Oferujemy rozwiązania i usługi bezpieczne, ekologiczne i wydajne

Opracowujemy i wdrażamy systemy wewnątrzzakładowej dystrybucji Środków Ochrony Indywidulanej i odzieży roboczej. Tworzenie magazynów konsygnacyjnych lub zakup automatów vendingowych to rozwiązania, które wdrażamy z sukcesem w kolejnych firmach.

 

 

Dostarczamy artykuły BHP do największych zakładów w Polce i Europie.

Współpracujemy z firmami na całym świecie. Jesteśmy częścią GRUPY SEMEX. Przedsiębiorstwo istnieje od 1990 roku. Zatrudnia obecnie blisko 200 pracowników. Działa w branżach: metalowej, elektrycznej, spawalniczej, budowlanej, elektronarzędziowej, narzędziowej oraz rozwijającym się najdynamiczniej sektorze – BHP. Początki działalności spółki wiążą z handlem na rynku regionalnym, jednak wieloletnie doświadczenie i chęć dopasowania się do rosnących potrzeb naszych Klientów sprawiły, że dziś operujemy prężnie na rynku ogólnopolskim i europejskim. Posiadamy oddziały w Krakowie, Kłobucku i Częstochowie, gdzie znajduje się siedziba firm.

cut3LITE

Najbardziej manualne rękawice antyprzecięciowe na rynku. Wykonane z elastycznych polietylenowych włókien o wysokiej odporności na przecięcie, powlekane poliuretanem, idealnie dopasowują się do dłoni.  Supercienkie, oddychające i wytrzymałe, zawierają Acifresh, zapewniający dłoniom stałą ochronę antybakteryjną. Zalecane do precyzyjnych operacji, wymagających maksimum zręczności, zapewniają ochronę przed  przecięciem, przekłuciem, rozdarciem i przebiciem.

 

 

 

Więcej informacji na stronie internetowej: https://hfsafety.pl/