Organizator:

Zainstaluj się w świecie fachowców! Odwiedź wielki blok targowy

Podziel się

Już 23-25 kwietnia 2024 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się wielki blok targowy obejmujący aż pięć imprez wystawienniczych! Razem z Targami SAWO w tym samym terminie odbędą się Targi INSTALACJE, Targi GREENPOWER, Targi SECUREX oraz Targi EXPOPOWER. Pamiętaj, że bilet na SAWO 2024 uprawnia do odwiedzenia całego bloku targowego!

 

wielki blok targowy

 

Kwietniowy blok targowy oferuje odwiedzającym blisko 1100 wystawców na prawie 35 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej! Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli branży instalacyjnej, odnawialnych źródeł energii, energetyki konwencjonalnej, nowoczesnych technologii zero- i nisko-emisyjnych, a także zabezpieczeń oraz ochrony pracy, pożarnictwa i ratownictwa.

Masz szansę wziąć udział w jedynym takim wydarzeniu w Polsce! Kup bilet na SAWO a jednocześnie zyskasz wstęp na Targi INSTALACJE, Targi GREENPOWER, Targi SECUREX oraz Targi EXPOPOWER.

 

Bilety dostępne na:

tobilet

 

Dowiedz się więcej o każdym z wydarzeń!

 

Targi INSTALACJE

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to największe spotkanie branży instalacyjnej, które kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Na Targach INSTALACJE szeroko prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów urządzeń związanych odnawialnymi źródłami energii. Można zobaczyć pompy ciepła, rekuperatory, moduły fotowoltaiczne czy kotły na biomasę.

WIĘCEJ O TARGACH INSTALACJE

Targi GREENPOWER

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER to targi odnawialnych źródeł energii, które gromadzą przedstawicieli wszystkich sektorów tego rynku. Wystawcy targów to profesjonaliści z zakresu odnawialnych źródeł energii oraz techniki grzewczej. Razem z Targami INSTALACJE tworzą największe w Polsce wydarzenie oferujące kompleksowe wyposażenie budynków w elementy dystrybucji energii (rozdzielnie, zabezpieczenia, kable, osprzęt, automatyka) oraz instalacje OZE (odnawialne źródła energii: instalacje fotowoltaiki, pomp ciepła i rekuperacji), klimatyzacji i wentylacji.

Więcej o Targach GREENPOWER

Targi EXPOPOWER

Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia. Wśród zwiedzających targi są przedstawiciele grup energetycznych, zakładów przemysłowych, firm i hurtowni elektrotechnicznych.

Więcej o Targach EXPOPOWER

Targi SECUREX

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX to największe wydarzenie biznesowe dla branży zabezpieczeń w Środkowo-Wschodniej Europie. Imponujący rozmiar i różnorodność ekspozycji zapewniają firmy oferujące szeroki wachlarz produktów, usług i innowacyjnych rozwiązań. To tutaj swój asortyment prezentują liderzy rynku oraz przedsiębiorstwa rozwijające się, wyspecjalizowane w tworzeniu dedykowanych systemów zabezpieczeń dla poszczególnych sektorów.

Więcej o Targach SECUREX

Targi SAWO

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO to największe targi branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie jest okazją do prezentacji najnowszych dokonań polskich i zagranicznych producentów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy. Targi Sawo są również idealną przestrzenią dla przedstawienia zaawansowanych technologii wykorzystywanych w ratownictwie specjalistycznym i w branży BHP.

Więcej o Targach SAWO

Kup bilet na Targi SAWO i dołącz do fachowców, którzy odwiedzą Poznań w dniach 23-25 kwietnia br.!

 

Bilety dostępne na:

tobilet