Organizator:

Zainstaluj się w świecie fachowców w Poznaniu

Podziel się

Tegoroczna kwietniowa odsłona bloku targów INSTALACJE, GREENPOWER, SECUREX, EXPOPOWER i SAWO to największe wydarzenie dla branży bezpieczeństwa i higieny pracy, OZE, ciepłowniczej, wentylacyjnej, chłodniczej i sanitarnej w 2022 roku! Warto być wśród tylu profesjonalistów!

Już w dniach 25-27 kwietnia 2022 roku zapraszamy do Poznania na najważniejsze spotkanie fachowców!

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO  to największe targi branżowe dla liderów branży BHP w Europie Środkowo-Wschodniej, znana i rozpoznawalna marka. Każda edycja przyciąga uwagę całego sektora BHP, pożarnictwa i ratownictwa. Profesjonaliści, zarówno praktycy jak i teoretycy, nie pozwalają sobie na pominięcie tego ważnego wydarzenia, które inspiruje i motywuje do rozwoju.

SAWO towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE,  Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREEN POWER, Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX oraz Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER. Zapraszamy!

Jeden  bilet upoważnia do wstępu na cały blok targów odbywających się w terminie 25-27.04.2022

KUP BILET

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX to największe wydarzenie biznesowe dla branży zabezpieczeń. Zakres tematyczny targów obejmuje zagadnienia związane z bezpieczeństwem budynków, osób, mienia i cyberprzestrzeni. 

 

Targi GREENPOWER i INSTALACJE kompleksowo prezentują ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu odnawialnych źródeł energii w tym fotowoltaiki i pomp ciepła. Istotne miejsce zajmują zagadnienia z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. 

 

Zakres tematyczny Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia.