Organizator:

Zgłoś udział w targach SAWO już dziś

Podziel się

Najbliższa edycja targów SAWO odbędzie się w dniach 25-27.04.2022 r. w Poznaniu. To największe tego typu spotkanie branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej

Ostatnia edycja targów SAWO odbyła się w 2018 r. Kolejne spotkanie, planowane dwa lata później, nie odbyło się z powodu pandemii koronawirusa. Tym bardziej więc wyczekujemy nadchodzącej edycji. Stęsknieni spotkań, rozmów, nowości wystawienniczych zapraszamy na przełomie sierpnia i września do Poznania. Doskonale wiemy, że podstawą każdego biznesu są relacje, a te najlepiej budować podczas bezpośrednich spotkań, które zawsze umożliwiały targi. 

TARGI SAWO 25-27. 04.2022

Targi odwiedzane są przez ponad 4 000 profesjonalnych zwiedzających: szefów i pracowników służby BHP i ochrony przeciwpożarowej, ekspertów ds. BHP, pracodawców, dystrybutorów i handlowców oraz zawodową i ochotniczą straż pożarną.

Zgłoszenie udziału w targach

Zgłoszenia na targi są przyjmowane w serwisie Strefa Wystawcy. Login i hasło przesyłamy po otrzymaniu wypełnionego formularza „U”, upoważniającego wyznaczoną przez wystawcę osobę do dokonywania zamówień. W Strefie Wystawcy można zamówić powierzchnię ekspozycyjną oraz inne usługi. 

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu

Hanna Lisiecka
Hanna Lisiecka