Organizator:

Zostań wystawcą i twórz z nami targi SAWO 2022!

Podziel się

Zaplanuj swoją obecność na targach SAWO 2022 i kreuj z nami przyszłość branży!

Kwietniowe targi SAWO to największe i najważniejsze wydarzenie w naszym kraju, które służy promocji ochrony życia i zdrowia w środowisku pracy oraz bezpośrednio przyczynia się do wprowadzania w przedsiębiorstwach zaawansowanych technologii i rozwiązań podnoszących jakość pracy i bezpieczeństwa zatrudnionych osób. Sawo to nie tylko wystawa, to również miejsce wymiany  doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa pracy, ergonomii, ratownictwa, ochrony przeciwpożarowej i innych pokrewnych zagadnień. 

Targi SAWO 2022 obfitować będą również w wydarzenia, których celem jest podzielenie się wiedzą i zainicjowanie debaty o wyzwaniach ważnych dla branży.  W kwietniu zaplanowano konferencje m.in. takich organów i instytucji, jak: Państwowa Inspekcja Pracy, Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP. Prowadzone są także rozmowy dotyczące wystąpień przedstawicieli mediów: Miesięcznik ATEST – Ochrona Pracy, miesięcznik Promotor BHP, portal Kultura Bezpieczeństwa. Nie lada gratką dla uczestników targów mogą okazać się pokazy firmy Milwaukee dot. Środków Ochrony Indywidualnej.

Dodatkowym atutem tegorocznej odsłony targów SAWO jest ich obecność podczas najmocniejszego wydarzenia wiosny 2022 - cała branża branży bezpieczeństwa i higieny pracy, OZE, instalacyjna i grzewcza w jednym miejscu! Międzynarodowym Targom Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO towarzyszyć będą Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE,  Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREEN POWER, Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX oraz Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER.

Skontaktuj się z nami i zostań wystawcą zbliżających się targów SAWO 2022!

Dlaczego warto? Jak zgłosić się na targi?

Zapytaj o ofertę!

Hanna Lisiecka
Hanna Lisiecka