Organizator:

Bilety na SAWO dla członków OSPSBHP

Zapraszamy przedstawicieli Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP do odwiedzenia w dniach 23-25 kwietnia 2024 r. Międzynarodowych Targów Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO. Członkom OSPSBHP zagwarantowaliśmy wstęp wolny na wszystkie dni targów. Zarejestruj się i odbierz swój bilet!

 

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP już od wielu lat obejmuje honorowym patronatem targi SAWO. Dziękujemy za współpracę, za merytoryczne wsparcie i tłumne odwiedzanie branżowych konferencji oraz za propagowanie naszych targów w środowisku osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i zdrowie w pracy.

Członkom Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników BHP przysługuje wstęp wolny na wszystkie dni targów SAWO 2024.  Aby uzyskać wejściówkę na Targi należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy.

ODBIERZ SWÓJ BILET

 

W dniach 23-25 kwietnia 2024 r. zapraszamy na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie odbędą się Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO.

 

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • nowości rynkowe, bogata oferta produktów i rozwiązań służących bezpieczeństwu pracy, ochronie przeciwpożarowej i ratownictwu
  • bogaty program merytorycznych konferencji 
  • liderzy branży z Polski i producenci światowych marek

 

REJESTRACJA DLA OSPSBHP Mapa ekspozycji Program wydarzeń