Organizator:

Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy

23.03.2022 10:42:14

Podziel się

Wszystkie osoby, zawodowo związane z Centralnym Instytutem Ochrony Pracy - Państwowym Instytutem Badawczym, zapraszamy do pobrania bezpłatnego biletu wstępu na Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, które odbędą się w dniach 25-27 kwietnia 2022 roku w Poznaniu.

 

CIOP-PIB jest podstawową placówką naukowo-badawczą w Polsce zajmującą się kompleksowo problematyką kształtowania warunków pracy zgodnie z psychofizycznymi możliwościami człowieka.

Przedmiotem działania Instytutu jest prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych prowadzących do nowych rozwiązań technicznych i organizacyjnych w zakresie ochrony pracy w dziedzinie bezpieczeństwa, higieny pracy i ergonomii oraz wykonywanie innych zadań szczególnie ważnych dla osiągnięcia celów polityki społeczno-gospodarczej państwa w tej dziedzinie.

Targi SAWO cieszą się renomą i uznaniem w branży bhp, są rozpoznawane zarówno w kraju, jak
i za granicą. Uczestniczą w nich wiodące polskie przedsiębiorstwa oraz zagraniczni producenci światowych marek. Są miejscem prezentacji aktualnych trendów, technologii i nowości. Przyczyniają się tym samym do transferu do zakładów pracy najnowszych rozwiązań podnoszących jakość i bezpieczeństwo warunków pracy.

Ważnym atrybutem targów SAWO jest ich rola edukacyjna. W ramach targów organizowane są liczne wykłady i pokazy. Elementarnym partnerem targów SAWO od wielu lat jest Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy, który przy każdej edycji przygotowywał merytoryczne konferencje oraz  organizował bezpłatne konsultacje, udzielane przez ekspertów ds. BHP certyfikowanych przez CIOP-PIB.

Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do bezpłatnego uczestnictwa w targach SAWO 2022!

Przygotowaliśmy dla Państwa bezpłatne zaproszenia, aby je otrzymać, wystarczy uzupełnić dane w formularzu rejestracyjnym oraz podać hasło: CIOP-PIB w okienku źródło.

 

ODBIERZ BEZPŁATNY BILET hasło CIOP-PIB

Celem zgłoszenia uczestnictwa jako zwiedzający zapraszamy do rejestracji (przycisk ODBIERZ BEZPŁATNY BILET). Po wpisaniu danych osobowych w formularzu proszę podać kod rabatowy: CIOP-PIB uprawniający do bezpłatnego wejścia na targi SAWO 2022. W przypadku pytań związanych z uczestnictwem uprzejmie prosimy o kontakt z Panią Barbarą Kamińska (barbara.kaminska, +48 691 031 381).

Targi SAWO to największe i najważniejsze wydarzenie w naszym kraju, które służy promocji ochrony życia i zdrowia w środowisku pracy oraz bezpośrednio przyczynia się do wprowadzania w przedsiębiorstwach zaawansowanych technologii i rozwiązań podnoszących jakość pracy i bezpieczeństwa zatrudnionych osób. Sawo to nie tylko wystawa, to również miejsce wymiany  doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa pracy, ergonomii, ratownictwa, ochrony przeciwpożarowej i innych pokrewnych zagadnień.  Wydarzenie to jest okazją do prezentacji najnowszych dokonań polskich i zagranicznych producentów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy.

ODBIERZ BEZPŁATNY BILET hasło CIOP-PIB