Organizator:

Orły BHP

Podziel się

Wszystkich Laureatów plebiscytu ORŁY BHP zapraszamy do pobrania bezpłatnego biletu wstępu na Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, które odbędą się w dniach 25-27 kwietnia 2022 roku w Poznaniu.

 

 

Orły BHP to wyjątkowa nagroda, którą mogą pochwalić się tylko najlepsze firmy, cechujące się profesjonalizmem i zapewniające najwyższą jakość usług. Dołączenie do programu to doskonały sposób na zakomunikowanie innym, że firma jest na najwyższym poziomie. Laureaci w plebiscycie Orły BHP to firmy, które są liderami w branży, aktywnie stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, co przekłada się na jakość usług i zadowolenie klienta.

Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do bezpłatnego uczestnictwa w targach SAWO 2022!

Przygotowaliśmy dla Państwa bezpłatne zaproszenia, aby je otrzymać, wystarczy uzupełnić dane w formularzu rejestracyjnym oraz podać hasło: Orły BHP w okienku źródło.

 

 

 

ODBIERZ BEZPŁATNY BILET hasło ORŁY BHP

Celem zgłoszenia uczestnictwa jako zwiedzający zapraszamy do rejestracji (przycisk ODBIERZ BEZPŁATNY BILET). Po wpisaniu danych osobowych w formularzu proszę podać kod rabatowy: ORŁY BHP uprawniający do bezpłatnego wejścia na targi SAWO 2022. W przypadku pytań związanych z uczestnictwem uprzejmie prosimy o kontakt z Panią Barbarą Kamińska (barbara.kaminska, +48 691 031 381).

Targi SAWO to największe i najważniejsze wydarzenie w naszym kraju, które służy promocji ochrony życia i zdrowia w środowisku pracy oraz bezpośrednio przyczynia się do wprowadzania w przedsiębiorstwach zaawansowanych technologii i rozwiązań podnoszących jakość pracy i bezpieczeństwa zatrudnionych osób. Sawo to nie tylko wystawa, to również miejsce wymiany  doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa pracy, ergonomii, ratownictwa, ochrony przeciwpożarowej i innych pokrewnych zagadnień.  Wydarzenie to jest okazją do prezentacji najnowszych dokonań polskich i zagranicznych producentów sprzętu i wyposażenia służącego bezpieczeństwu, ochronie zdrowia i pracy.