Organizator:

Do 8 kwietnia br. czekamy na zgłoszenia w Konkursie o Złoty Medal!

Podziel się

Złoty Medal to jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku. Stanowi skuteczne narzędzie wzmacniające pozycję rynkową nagrodzonego produktu, w konsekwencji budując pozytywny wizerunek wyróżnionej firmy. Dlatego nie czekaj i zgłoś swój unikalny produkt/ usługę już teraz!

W konkursie o Złoty Medal MTP SAWO 2022 doceniana jest innowacyjność i nowoczesność. Do konkursu mogą być zgłaszane produkty i usługi, które będą eksponatami na stoiskach targowych oraz wyróżniają się na rynku (walory jakościowe, wzornicze, technologiczne, użytkowe). 

Na zgłoszenia czekamy do 8 kwietnia 2022 r. 

Poniżej przedstawiamy warunki przyjęcia produktu do konkursu:

  • należy zgłosić produkt do Konkursu on line w panelu Strefa Wystawcy MTP;
  • załączyć kopie certyfikatów, atestów i innych świadectw, wyników badań oraz innych dokumentów dotyczących zgłaszanego produktu przedstawiających jego walory, w tym opinie użytkowników;
  • załączyć wizerunek produktu  w postaci zdjęcia  –  ujęcia ze wszystkich stron  prezentujące cały produkt lub jego element istotny z punktu widzenia  innowacyjności - wymagane pliki: JPG, lub TIFF,  w rozdzielczości 300 dpi,
  • załączyć opis medialny produktu do max 500 znaków ze spacjami w pliku tekstowym ( np. WORD);
  • załączyć logo firmy;
  • dokonać opłaty w wysokości 2 490 PLN netto + 23% VAT = 3 062,70 PLN brutto za każdy zgłaszany do Konkursu produkt (system) na rachunek bankowy World Trade Center Poznań  sp. z o.o. w Poznaniu:

Konto: Bank PEKAO  S.A. nr  78 1240 6612 1111 0010 3433 8273

 

Zgłoszenia do Konkursu należy dokonać przez panel Strefa Wystawcy https://strefawystawcy.pl/pl/ , w miejscu, w którym zgłaszacie Państwo swój udział w targach.

 

Strefa Wystawcy – pozycja sklep → wybór targów → wybór pozycji KONKURSY – Złoty Medal – wyślij koszyk

 

W przypadku zgłoszenia więcej, niż jednego produktu, na każdy należy wysłać odrębne zamówienie.

Zgłoszenie trafia do weryfikacji przez zespół obsługujący targi . Po akceptacji,  pozycja tego zamówienia pojawia się w zakładce „Aktywne zamówienia”.

 

Od tego momentu jest już możliwa edycja zgłoszenia. W tym celu należy po kolei otwierać poszczególne dane do uzupełnienia.

Więcej o Konkursie >>