Organizator:

Konferencja „Bezpieczeństwo przede wszystkim”

Podziel się

Już 26 kwietnia 2022 r., w godz. 14.15–16.30 w ramach targów SAWO zapraszamy na konferencję pt. „Bezpieczeństwo przede wszystkim”. Jest to wydarzenie przygotowane przez miesięcznik ATEST – Ochrona Pracy, Akademię Bezpieczeństwa MILWAUKEE i DNV. Partnerem konferencji jest Koalicja Bezpieczni w Pracy oraz Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

W programie ciekawe i angażujące słuchaczy wykłady. W tym próba odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób kadra kierownicza powinna kształtować bezpieczne zachowania pracowników? Będą też wskazówki dotyczące pracy z narzędziami, doboru środków ochrony indywidualnej i optymalnego programu redukcji ryzyka zawodowego. Zostanie zasygnalizowany poważny problem w naszej branży: zarobki służby bhp stanęły w miejscu!

A na koniec elektryzująca dyskusja panelowa pod tytułem „Dlaczego ludzie deklarują miłość do bhp, ale nie pracują bezpiecznie?”. Do udziału w dyskusji są zaproszeni wszyscy uczestnicy konferencji.

 

Organizatorzy: miesięcznik ATEST – Ochrona Pracy, Akademia Bezpieczeństwa MILWAUKEE i DNV.

Partnerzy konferencji: Koalicja Bezpieczni w Pracy, Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czas: wtorek 26 kwietnia 2022 r., godz. 14.15–16.30

Miejsce: targi SAWO, pawilon nr 3, Sala Zielona

 

Konferencja jest bezpłatna. Wkrótce zostanie uruchomiona rejestracja.

 

Podczas konferencji konkurs z atrakcyjnymi nagrodami!

 

Uwaga: rejestracja na konferencję nie jest jednoznaczna z rejestracją na targi SAWO; wejście na targi wymaga wcześniejszej rejestracji i zakupu biletu.